رندرهای پیکسل ۹ پرو فاش شد

رندرهایی از گوشی آینده پیکسل یعنی پیکسل ۹ پرو منتشرشده که نمایشگر و برخی مشخصات دوربین را نمایش می دهد.

رندرهای پیکسل ۹ پرو فاش شد

به گزارش کلیک به نقل از گیزموچاینا، در اکتبر ۲۰۲۳ میلادی گوگل موبایل های پیکسل ۸ و ۸ پرو را معرفی کرد. هرچند فقط حدود ۳ ماه از رونمایی آنها گذشته شایعاتی درباره جزییات جانشین های این دو موبایل منتشر شده است.

طبق گزارش MySmartPrice به نقل از استیو همرستروفر(افشاگر محصولات فناوری) یکی از ویژگی های اصلی پیکسل ۹ پرو آشکار شده است. این نشریه رندرهایی از این موبایل همراه یک ویدئو ۳۶۰ درجه از گوگل پیکسل ۹ پرو منتشر کرده است. در گزارش ذکر شده مدل پرو مجهز به نمایشگر مسطح ۶.۵ اینچی خواهد بود. این بدان معناست که اندازه آن از پیکسل ۸ پرو با نمایشگر آمولد ۶.۷ اینچی کوچکتر است.

همچنین لبه های نمایشگر موبایل آینده گرد خواهد بود و نازک تر به نظر می رسند.

براساس گزارش انتشار یافته لبه های پیکسل پرو ۹ مسطح هستند و در قسمت راست دکمه خاموش و روشن شدن و همچنین دکمه دیگری برای کم و زیاد کردن صدا وجود دارد. در سمت چپ دستگاه فقط نشانگرهای آنتن وجود دارد.

طراحی پنل پشت پیکسل ۹ پرو اندکی تغییر یافته و ماژول دوربین ها به طور افقی تنظیم شده که شامل یک دوربین با گشودگی متغیر، یک لنز اولتراواید و یک دوربین پریسکوپ تله فوتو است. ضخامت دستگاه در بخش دوربین ۱۲ میلیمتر است. همچنین ابعاد آن ۱۶۲.۷ در ۷۶.۶ در ۸.۵ میلیمتر اعلام شده است.

در گزارش اطلاعات درباره دیگر مشخصات پیکسل ۹ پرو وجود ندارد. اما یک گزارش جدید حاکی از آن است که سری پیکسل ۹ مجهز به دستیار هوش مصنوعی مخصوص پیکسی خواهند بود.

 

 

ارسال نظر