سامسونگ چند ساعت پیش از رونمایی رسمی، اطلاعات سری گلکسی S24 را به‌اشتباه فاش کرد

صفحات مربوط به این گوشی‌ها برای مدتی در وب‌سایت سامسونگ کارائیب در دسترس قرار گرفت تا قیمت و رنگ‌های آن‌ها را تأیید کند.

سامسونگ چند ساعت پیش از رونمایی رسمی، اطلاعات سری گلکسی S24 را به‌اشتباه فاش کرد

گوشی‌های سری گلکسی S24 سامسونگ امشب سرانجام معرفی خواهند شد. تاکنون گزارش‌های بسیار زیادی درباره این دستگاه‌ها منتشر شده‌اند که مشخصات کامل آن‌ها را فاش می‌کنند و حالا چند ساعت پیش از معرفی رسمی گوشی‌های گلکسی اس 24، اس 24 پلاس و اس 24 اولترا، سامسونگ قیمت و ترکیب رنگ‌های این سری را فاش کرده است.

رویداد گلکسی آنپکد 2024 امشب و ساعت 21:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد که در آن شاهد معرفی سری گلکسی S2‌4 هستیم. درحالی‌که تقریباً عادت کرده‌ایم که مشخصات گوشی‌های جدید پیش از معرفی رسمی افشا شود، حالا ظاهراً وب‌سایت سامسونگ کارائیب برای مدت کوتاهی صفحات گلکسی 5G S24 با 256 گیگابایت حافظه و گلکسی S24 اولترا با 512 گیگابایت حافظه را راه‌اندازی کرده است.

قیمت گلکسی S24 و S24 اولترا

طبق اطلاعات موجود در این صفحه، نسخه 256 گیگابایتی گلکسی اس 24 با قیمت اولیه 1049 دلار فروخته خواهد شد و نسخه اولترا با 512 گیگابایت حافظه داخلی، در زمان عرضه 1399 دلار قیمت خواهد داشت؛ البته این قیمت‌ها ممکن است در بازارهای دیگر تفاوت‌هایی داشته باشد.

همچنین در این صفحه برای نسخه اصلی به پیشرفت عکاسی در شب، شارژ سریع بی‌سیم، حذف نویز و مقاومت در برابر آب و برای گلکسی S24 اولترا به ویژگی‌هایی ازجمله وضوح +QHD، ارائه تأثیرگذارترین قابلیت‌های عکاسی و مقاومت در برابر آب و‌ گرد‌و‌غبار اشاره شده است.

همان‌طور که در رندرهای فاش‌شده از این سری نیز دیدیم، سری گلکسی S24 در رنگ‌های بنفش، زرد، مشکی و خاکستری عرضه می‌شوند.

منبع: دیجیاتو

 

ارسال نظر