تبلت جدید آنر با پردازنده ۴ نانومتری تولید می‌شود

تبلت جدید آنر به تراشه‌ی اسنپدراگون ۶ نسل ۱ و باتری پرظرفیت با فناوری شارژ پرسرعت مجهز خواهد شد.

تبلت جدید آنر با پردازنده ۴ نانومتری تولید می‌شود

به‌گفته ی افشاگری به نام وانگ تسای در ویبو، برند آنر درحال‌حاضر روی تبلت جدیدی با نام احتمالی تبلت آنر ۹ کار می‌کند. دو نسخه از تبلت‌های جدید آنر با شماره‌مدل HEY-W09 و W19 در وب‌سایت گواهی 3C فهرست شده‌اند و گمان می‌رود این اطلاعات، مربوط به آنر پد ۹ باشد.

گواهی 3C تأیید می‌کند که هر دو مدل این تبلت از شارژ سریع ۳۶ واتی پشتیبانی می‌کنند. گرچه این فهرست جزئیات بیشتری ارائه نمی‌دهد، تسای ادعا می‌کند که تبلت آنر پد ۹ به پردازنده اسنپدراگون ۶ نسل ۱ مجهز خواهد شد.

اسنپدراگون ۶ نسل ۱ سال گذشته معرفی شد. این پردازنده مبتنی‌بر فرایند ۴ نانومتری کوالکام است و حداکثر سرعت کلاک آن به ۲٫۲ گیگاهرتز می‌رسد و به گرافیک Adreno 710 نیز مجهز است.

وانگ تسای ادعا می‌کند که آنر پد ۹ با باتری غول‌پیکری همراه خواهد بود؛ اما به ظرفیت دقیق آن اشاره‌ای نشده است. آنر پد ۸ که جولای (تیر) سال گذشته عرضه شد، ازباتری ۷۲۵۰ میلی‌آمپر‌ساعتی بهره می‌برد.اطلاعات موجود از سری جدید تبلت آنر هنوز کامل نیست؛ اما با‌توجه‌به فهرست گواهی 3C، می‌توان انتظار داشت که این تبلت از شارژ سریع ۳۷ واتی پشتیبانی کند. این پیشرفتی درخورتوجه درمقایسه‌با شارژ سریع ۲۲٫۵ واتی است که تبلت آنر ۸ از آن بهره می‌برد.

تبلت آنر ۸ به نمایشگر ال سی دی ۱۲ اینچی 2K با نسبت تصویر ۱۰:۶ و پشتیبانی از بیش از یک‌میلیارد رنگ و وضوح ۲۰۰۰ در ۱۲۰۰ پیکسل و پردازنده‌ی اسنپدراگون ۶۸۰ کوالکام مجهز شده است.

منبع: دیجیاتو

 

ارسال نظر