جنس بدنه تیتانیومی برای آیفون ۱۵ پرو یا اولترا گزارش شد

مدت زیادی است که درباره احتمال عرضه یک آیفون با بدنه تیتانیومی شایعاتی می‌شنویم. تا به امروز با عرضه سری iPhone 14 این شایعه محقق نشده است. با معرفی اپل واچ اولترا که بدنه تیتانیومی دارد اما مجددا جنس بدنه تیتانیومی برای آیفون ۱۵ پرو یا اولترا گزارش می‌شود.

جنس بدنه تیتانیومی برای آیفون ۱۵ پرو یا اولترا گزارش شد

بدنه تیتانیومی آیفون ۱۵ پرو یا اولترا
یکی از جدیدترین شایعات در مورد احتمال تولید آیفون ۱۵ تیتانیومی توسط اکانت توییتری ShrimpApplePro منتشر شده است. وی گزارش داده است که آیفون ۱۵ از طراحی جدیدی با لبه های گردتر برخوردار است و "جنس آن تیتانیوم خواهد بود." این اطلاعات قبلا توسط یکی دیگر از منابع توییتری به نام LeaksApplePro نیز تایید شده بود.

جف پو، تحلیلگر JP Morgan Chase (در یادداشتی تحقیقاتی برای شرکت سرمایه گذاری هنگ کنگ Haitong International Securities) تا حدودی این اطلاعات را تایید کرد. یکی دیگر از شایعات منتشر شده مربوط به نام و ترکیب سری آیفون 15 آینده است.

طبق ادعای LeaksApplePro، یک مدل iPhone 15 Ultra وجود خواهد داشت که احتمالاً از قاب تیتانیومی استفاده می کند. البته، گزارش‌های دیگر به استفاده از جنس تیتانیوم در مدل‌های Pro آیفون ۱۵ اشاره می کند.

جنس بدنه تیتانیومی برای آیفون ۱۵ چه محاسنی به ارمغان می‌آورد؟
در درجه اول، یک آیفون تیتانیومی بسیار بادوام خواهد بود. تیتانیوم به دلیل استحکام و مقاومت در برابر خراش و آسیب شهره است. طبیعتا یک دستگاه مقاوم‌تر در برابر ضربه می‌تواند برای خرید جذاب‌تر باشد. هر چند که بدنه استیل ضدزنگ استفاده شده در مدل‌های پرو آیفون ۱۲ تا آیفون ۱۴ هم بسیار بادوام است.

مورد دومی که باید در نظر گرفت این است که تیتانیوم گرانتر از فولاد ضد زنگ بوده و این می‌تواند قیمت نهایی آیفون ۱۵ تیتانیومی را افزایش دهد.

منبع: آخرین خبر

ارسال نظر