ایموجی واقعیت افزوده انیمیشن Frozen برای گوشی های گلکسی S9 و S9 پلاس عرضه شد

رسانه کلیک - شرکت های سامسونگ و دیزنی با همکاری یکدیگر AR Emoji انیمیشن Frozen را برای پرچمداران این برند کره ای عرضه کردند.

ایموجی واقعیت افزوده انیمیشن Frozen برای گوشی های گلکسی S9 و S9 پلاس عرضه شد

جدیدترین پرچمداران سامسونگ ، گلکسی اس 9 و گلکسی S9 پلاس فروش چندان مناسبی را در بازار تجربه نمی کنند و فروش آن ها کمتر از پیش بینی هاست. این برند کره ای همزمان با رونمایی از این دو محصول، قابلیت AR Emoji را نیز معرفی کرد.

به نظر می رسد این ویژگی در میان صاحبان گلکسی S9 و اس 9 پلاس از محبوبیت بالایی برخوردار است. در گذشته شرکت سامسونگ شخصیت های انیمیشن شگفت انگیزان را به AR Emoji دو پرچمدار خود اضافه کرده بود و حال شاهد عرضه AR Emoji انیمیشن Frozen برای این محصولات هستیم.

AR Emoji انیمیشن Frozen با همکاری شرکت های سامسونگ و دیزنی توسعه یافته اند و هم اکنون برای دانلود در اختیار کاربران این دو گوشی هوشمند قرار گرفته است. انیمیشن یخ زده از محبوبیت بالایی در میان علاقه مندان به دنیای انیمیشن ها برخوردار است.

در AR Emoji انیمیشن Frozen برخی از شخصیت های محبوب این انیمیشن حضور دارند. آنا، السا، اولاف و کریستوف این شخصیت ها را تشکیل می دهند. برای استفاده از این AR Emoji کاربران باید حالت ایموجی را اجرا کرده و سپس برای دانلود این پکیج به گلکسی اپ استور مراجعه کنند.

AR Emoji انیمیشن Frozen برای دانلود در گوگل پلی استور قرار نگرفته است و به همین علت باید از روش بالا برای دسترسی به آن ها استفاده کنید. سامسونگ و دیزنی اعلام کرده اند در آینده پکیج های بیشتری را برای پرچمداران سامسونگ عرضه می کنند.

ارسال نظر