گلکسی S10 به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود

رسانه کلیک - به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با پرچمدار سال آینده سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است. گوشی هوشمند گلکسی S10 در نسخه ای مجهز به دوربین اصلی سه گانه معرفی می شود.

گلکسی S10 به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود

در گذشته گزارشی در رابطه با گوشی هوشمند گلکسی S10 در اینترنت منتشر شده بود که بر اساس آن پرچمدار سال آینده سامسونگ در دو نسخه روانه بازار می شود ( گلکسی اس 10 سامسونگ در دو نسخه روانه بازار می شود/ حذف اسکنر عنبیه چشم ).

به تازگی گزارش جدیدی از سوی ET News منتشر شده که به دوربین اصلی این دستگاه اشاره می کند. بنابر گزارش جدید گوشی هوشمند گلکسی S10 به نمایشگر 5.8 اینچی مجهز می شود و نسخه بزرگتر آن از صفحه نمایش 6.2 اینچی بهره می برد.

به نظر می رسد سامسونگ به دنبال معرفی سه نسخه مختلف از گلکسی اس 10 باشد. این دستگاه ها با کدنام های Beyond 1 ،Beyond 0 و Beyond 2 در حال توسعه هستند.

نسخه اول به صفحه نمایش 5.8 اینچی و تخت مجهز می شود. این نمونه مانند گلکسی اس 9 دارای دوربین اصلی تکی خواهد بود و در مقایسه با نسخه های دیگر قیمت پایین تری خواهد داشت.

انتظار می رود نسخه دوم دارای نمایشگر خمیده 5.8 اینچی باشد. سامسونگ در این گوشی هوشمند مانند گلکسی S9 پلاس از دوربین اصلی دوگانه استفاده خواهد کرد.

در نهایت این کمپانی کره ای قصد دارد پرچمدار آینده خود را در نسخه ای با نمایشگر 6.2 اینچی نیز عرضه کند. این نمونه که دارای کدنام Beyond 2 است و مانند هواوی P20 پرو به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود.

در حال حاضر نمی توان در رابطه با سنسورهای مورد استفاده در Beyond 2 اظهار نظر قطعی کرد. این احتمال وجود دارد که این دستگاه به سنسور تله فوتو و سنسوری با زاویه دید عریض مجهز شود.

سامسونگ در آینده نه چندان دور از گلکسی نوت 9 به صورت رسمی رونمایی می کند ( رنگ های گلکسی نوت 9 فاش شد؛ عرضه جدیدترین فبلت سامسونگ در پنج رنگ مختلف ). با توجه به این موضوع نمی توان گزارش منتشر شده در رابطه با گوشی هوشمند گلکسی S10 را دقیق دانست.

ارسال نظر