گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ پرفروش ترین گوشی های ماه آوریل

رسانه کلیک - بر اساس گزارش جدیدی که توسط Counterpoint Reasearch در اینترنت منتشر شده، عنوان پرفروش ترین گوشی های هوشمند ماه آوریل به گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ تعلق گرفت.

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ پرفروش ترین گوشی های ماه آوریل

در سه ماهه اول 2018 آیفون X توانست لقب پرفروش ترین گوشی هوشمند جهان را از آن خود کند. با این حال بنابر جدیدترین گزارش، گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ در ماه آوریل این عنوان را به نام خود ثبت کردند.

دو گوشی گلکسی S9 پلاس و گلکسی اس 9 به ترتیب در مقام های اول و دوم پرفروش ترین گوشی های هوشمند ماه آوریل قرار گرفته اند. در مقام سوم آیفون ایکس حضور دارد. هر یک از نمایندگان سامسونگ سهمی برابر با 2.6 درصد از بازارهای جهانی دارند.

علاوه بر جدیدترین پرچمداران سامسونگ شاهد حضور گلکسی اس 8 در لیست پرفروش ترین گوشی های ماه آوریل نیز هستیم. این گوشی هوشمند در مقام دهم قرار گرفته است. بر اساس گفته Counterpoint افت قیمت این اسمارت فون افزایش فروش آن را در پی داشته است.

در حالی که گوشی های تولیدی اپل در مقام اول قرار ندارند، 5 آیفون در لیست شرکت تحقیقاتی Counterpoint خودنمایی می کنند. آیفون X و آیفون 8 پلاس با سهمی برابر با 2.3 درصد در مقام های سوم و چهارم قرار گرفته اند و آیفون 8 نیز با سهم 2.2 درصدی خود مقام پنجم را تصاحب کرده است.

در مقام های هفتم و نهم این لیست به ترتیب شاهد قرارگیری آیفون 6 و آیفون 7 هستیم. در این لیست دو نماینده از شرکت شیائومی حضور دارند. گوشی های شیائومی ردمی 5A و ردمی 5 پلاس به ترتیب مقام های ششم و هشتم را تصاحب کرده اند.

در حالی که فروش آیفون های اپل در مقایسه با گذشته کاهش پیدا کرده اند، این شرکت همچنان در این صنعت حضور قدرتمندی دارد. انتظار می رود با معرفی گلکسی نوت 9 در تابستان سال جاری فروش گوشی های هوشمند سامسونگ با افزایش مواجه شود.

با توجه به گزارش هایی که در سال های اخیر منتشر شده اند انتظار می رود شیائومی بتواند به موقعیت مناسبی در بازار گوشی های هوشمند دست پیدا کند و در آینده هواوی تبدیل به بزرگترین برند تولیدکننده اسمارت فون در جهان تبدیل شود.

ارسال نظر