گوشی منعطف هواوی با کمک شرکت BOE Technology تولید می شود

رسانه کلیک - بسیاری از شرکت های فعال در صنعت گوشی های هوشمند به دنبال ساخت دستگاه انعطاف پذیر هستند. در همین راستا گوشی منعطف هواوی با کمک شرکت BOE Technology توسعه پیدا می کند.

گوشی منعطف هواوی با کمک شرکت BOE Technology تولید می شود

هواوی ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد سامسونگ را در زمینه تولید اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر شکست دهد. در حالی که هواوی به این محصول اشاره کرده بود، اطلاعاتی را در رابطه با این گوشی هوشمند در اختیار رسانه ها قرار نداد.

به تازگی گزارشی از کره جنوبی منتشر شده است که اطلاعات بیشتری را در رابطه با این اسمارت فون در اختیار ما قرار می دهد. بر اساس این گزارش جدید، گوشی منعطف هواوی با کمک شرکت BOE Technology توسعه می یابد.

شرکت BOE Technology اولین کمپانی چینی محسوب می شود که در سال 2017 موفق به تولید پنل OLED انعطاف پذیر شد. بنابر گزارش منتشر شده، این شرکت یک نمایشگر انعطاف پذیر 8 اینچی برای گوشی منعطف هواوی تولید خواهد کرد.

در این گزارش به موضوع دیگری نیز اشاره شده است. شرکت BOE Technology سفارشاتی را برای توسعه 4 پنل منعطف مختلف از سوی دو شرکت تولیدکننده گوشی های هوشمند دریافت کرده است. در حال حاضر نام این دو شرکت اعلام نشده است.

شرکت BOE Technology

در رابطه با میزان ظرفیت تولید نمایشگرهای منعطف توسط این کمپانی چینی گزارشی منتشر نشده است. با توجه به این موضوع نمی توان در رابطه با امکان تامین سفارشات دو تولیدکننده مختلف از سوی BOE Technology اظهار نظر دقیقی کرد.

بر اساس گزارش های گذشته سامسونگ قصد دارد از ماه نوامبر تولید انبوه گوشی های انعطاف پذیر خود را شروع کند ( احتمال آغاز تولید انبوه گوشی انعطاف پذیر سامسونگ از نوامبر 2018 ). گفته می شود این محصول سامسونگ به سه پنل OLED مجهز می شود ( گوشی منعطف سامسونگ به سه پنل OLED مجهز می شود ). در صورتی که گزارش ها صحت داشته باشند این پنل ها ابعادی برابر با 3.5 اینچ دارند.

ارسال نظر