گوشی های آینده ال جی به نمایشگر FullVision مجهز می شود

رسانه کلیک - پتنت جدیدی در ماه سپتامبر به ثبت رسید که نمایشگر فول اسکرین ال جی را نشان می داد. این ثبت اختراع که روز گذشته در فضای مجازی خبرساز شد، نشان از فناوری FullVision اختصاصی شرکت ال جی دارد.

گوشی های آینده ال جی به نمایشگر FullVision مجهز می شود

این نمایشگر به گوشه های منحنی شکل مجهز بوده و دقیقا مطابق با مواردی است که به تازگی در محصولات ال جی مشاهده کردیم. اما آنچه توجه شما را به خود جلب خواهد کرد، حفره داخل نمایشگر بوده که با ارتفاع بسیار کمی از قسمت بالایی جای گرفته است. بر اساس شایعات موجود این حفره حاوی مواردی مانند هدفون، سنسورها و دوربین جلو خواهد بود.

آیا به نظر شما این تجربه جدیدی از نمایشگرهای تمام صفحه است؟ به نظر ما خیر! چرا که حفره به وجود آمده در نمایشگر فول اسکرین ال جی مانند تعدادی پیکسل سوخته به چشم می آید. اما با این وجود، مشتاق هستیم تا نحوه عملکرد رابط کاربری را با این حفره از نزدیک ببینیم.

نمایشگر فول اسکرین ال جی

در این پتنت متأسفانه اطلاعاتی در مورد نمایشگر ارائه نشده است. طبق پیش بینی های ما، باید منتظر قرارگیری این نمایشگر در محصولات جدید ال جی یعنی G7 یا G8 باشیم. البته مشخص نیست که کره ای ها، روند نامگذاری تلفن های هوشمند خود را به همین ترتیب ادامه دهند یا تغییراتی در آن ایجاد کنند.

در هر صورت باید ببینیم که غول دنیای نمایشگرها، در نهایت چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد و آیا این نمایشگر فول اسکرین ال جی که حاوی حفره ای کوچک نیز هست را به زودی خواهیم دید، یا باید همچنان منتظر اضافه شدن آن به دستگاه های آینده بمانیم.

اما اگر یک نمایشگر فوق اسکرین با چنین مشخصاتی در یک تلفن هوشمند قرار گیرد، آیا شما با آن موافق هستید یا صفحه نمایش های یکپارچه را ترجیه می دهید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر