قیمت و زمان عرضه گوشی های سری Mate 10 هواوی به بازار ایران مشخص شد

رسانه کلیک - بسیاری از علاقمندان به گوشی های هوشمند منتظر بودند تا قیمت گوشی Mate 10 و زمان عرضه آن به بازار ایران مشخص شود؛ حال انتظارها به پایان رسید.

قیمت و زمان عرضه گوشی های سری Mate 10 هواوی به بازار ایران مشخص شد

شرکت HUAWEI گوشی های سری Mate 10 را 16 اکتبر در مونیخ رونمایی کرد و در حال حاضر بسیاری از علاقمندان این سری از گوشی های هوشمند در انتظار ورود این گوشی ها به بازار هستند که شامل چهار گوشی Mate 10، Mate 10 Pro، PORSCHE DESIGN Mate 10 و Mate 10 lite است.

گوشی های سری Mate 10 نسبت به گوشی های قبلی سری Mate پیشرفت های قابل توجهی داشته و همچنین در مقایسه با پرچم داران فعلی بازار هم دارای مشخصاتی است که نظیر آنها در رقبای این گوشی دیده نمی شود. در مدل های Mate 10 و Mate 10 Pro و PORSCHE DESIGN Mate 10 پردازنده Kirin 970 با واحد اختصاصی پردازش عصبی یا NPU پیش بینی شده که قابلیت های هوش مصنوعی را برای اولین بار به دنیای گوشی های هوشمند وارد کرده است. به علاوه در این مدل ها از دوربین دو گانه با لنزهای Leica بهره گرفته شده است. HUAWEI مدل دیگری را در این گوشی در نظر گرفته است که Mate 10 lite نام دارد و با وجود قیمت کمتر نسبت به مدل های دیگر دارای امتیازات قابل توجهی است از جمله اینکه برای اولین بار از 4 دوربین، یعنی 2 دوربین در جلو و 2 دوربین در پشت گوشی بهره می برد.

طراحی همه گوشی های Mate 10 به گونه ای انجام شده که حاشیه بسیار محدودی دارند. از سوی دیگر بدنه این گوشی ها از جنس فلز و شیشه های سه بعدی است که البته در مدل lite بدنه کاملاً فلزی است.

قیمت گوشی Mate 10 و زمان عرضه آن به بازار ایران

مطابق برنامه هواوی، گوشی Mate 10 و Mate 10 lite دوم آذر ماه و همچنین گوشی Mate 10 Pro در 29 آذر ماه به بازار ایران رسماً وارد خواهند شد. قیمت های این گوشی ها نیز برای بازار به این شکل نهایی شده که Mate 10 با قیمت 2,799,000 تومان، Mate 10 Pro با قیمت 3,099,000 تومان و Mate 10 lite با قیمت 1,599,000 تومان به بازار عرضه خواهند شد.

لازم به ذکر است؛ گوشی مدل Mate 10 در رنگ های مشکی و قهوه ای موکا، Mate 10 Pro در رنگ های خاکستری تیتانیومی و قهوه ای موکا و Mate 10 lite در رنگ های مشکی، آبی و طلایی به بازار ما عرضه خواهند شد.

ارسال نظر