آیفون بلاش گولد، جایگزین رزگلد می‌شود

رسانه کلیک – حال که آیفون ۸ با رنگ رزگلد یا صورتی طلایی عرضه نمی‌شود، بر اساس تصاویر لو رفته از این گوشی، یکی از ۸ رنگ معرفی شده مابین مسی و طلایی است که تحلیلگران از آن به عنوان طلایی سرخ یا آیفون بلاش گولد (Blush Gold) یاد کرده‌اند.

آیفون بلاش گولد، جایگزین رزگلد می‌شود

هرچه به زمان رونمایی آیفون ۸ نزدیک‌تر می‌شویم، جزئیات بیشتری از پرچم‌دار اپل منتشر می‌شود. آیفون ۸ به‌احتمال بسیار زیاد صفحه‌نمایش OLED لبه به لبه دارد و خبری از دکمه هوم فیزیکی در آن نیست.

در آخرین خبرها و عکس‌های منتشرشده، به این نکته اشاره شد که آیفون ۸ در رنگ صورتی طلایی (رزگلد) عرضه نمی‌شود. با حذف شدن این رنگ و عرضه نشدن مشکی مات و براق، اپل تصمیم گرفته تا رنگ جدیدی را به خانواده آیفون‌ها وارد کند. رنگ جدیدی در نظر گفته شده برای آیفون ۸ مسی- طلایی یا طبق اظهارات اپل Blush Gold است.

اطلاعات افشا شده نشان داد که آیفون Blush Gold در دو مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می‌شود.

گفتنی است؛ این اطلاعات توسط کاربری به نام Benjamin Geskin در توییتر به اشتراک گذاشته‌ شد. وی در ادامه دو عکس از پشت و جلوی آیفون ۸ با رنگ جدید منتشر کرد.

بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده، آیفون بلاش گولد Blush Gold تنها در دو مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می‌شود و خبری از مدل ۲۵۶ گیگابایتی نیست. اینکه اپل پرچم‌دار خود را که دارای یک رنگ جدید است با ظرفیت بالایی از حافظه عرضه نمی‌کند، عجیب به نظر می‌رسد. البته این اتفاق قبلاً هم در تاریخ عرضه گوشی‌های آیفون افتاده بود؛ آیفون ۷ و ۷ پلاس مشکی مات تنها در دو مدل ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه شد و مشتریان قادر نبودند این گوشی هوشمند را با ظرفیت‌های حافظه دیگری خریداری کنند.

از طرفی شایعه‌ای در بین کاربران رواج پیدا کرده که اپل دیگر قصد ندارد گوشی‌های خود را با ظرفیت حافظه کمتر از ۳۲ و ۶۴ گیگابایت عرضه کند. با این اقدام قیمت‌های تلفن‌های هوشمند اپل بالا خواهد رفت و دیگر هر فردی بر اساس بودجه خود نمی‌تواند گوشی با ظرفیت حافظه پایین انتخاب کند.

گفتنی است؛ آیفون‌های ۷S و ۷S پلاس همراه با آیفون ۸ در سپتامبر رونمایی می‌شوند و احتمالاً از طراحی بدنه شیشه‌ای در آن‌ها استفاده خواهد شد.

ارسال نظر