آموزش ست کردن رنگ کفش با لباس روشن

ست کردن رنگ کفش با لباس روشن کار چندان سختی نیست. کافی است به دنبال رنگ‌هایی برای کفش خود باشید که هماهنگی بیشتری با لباس شما داشته باشد.

آموزش ست کردن رنگ کفش با لباس روشن

ست کردن رنگ کفش با لباس روشن

تقریبا همه خانم‌ها و آقایان یک یا چند لباس روشن در کمد خود دارند. لباس‌های روشن گزینه ایده آلی برای جشن‌ها و رویدادهای رسمی به حساب می‌آیند.

ولی چه چیزی باعث زیبایی ظاهری و استایل شما دارد؟ بدون شک مدل، طرح، جنس و رنگ لباس در وهله اول به چشم می‌آید. اما اگر کفشی با رنگ عجیب و ناهماهنگ با لباس خود به پا داشته باشید، توجه افراد نخست به سمت آن جلب می‌شود.

بنابراین ست کردن رنگ کفش با لباس روشن از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این مقاله به شما پیشنهاد می‌دهیم که با لباس‌های روشن، چه رنگ کفشی به پا کنید تا استایل و ظاهر هماهنگ و جذابی را پیدا کنید.

با لباس سفید کفش چه رنگی بپوشیم؟

سفید به عنوان رنگ پایه با همه رنگ‌ها همخوانی دارد. البته ترکیب سفید با سفید یک استایل جسورانه و پرادعا را به شما می‌بخشد و مناسب برای خیابان یا محیط کار نیست. با لباس سفید می‌توان کفش‌هایی به رنگ کرمی، نقره‌ای، قرمز، مشکی و قهوه‌ای به خوبی به پا کرد.

ست کردن رنگ کفش با لباس روشن

با لباس نقره‌ای کفش چه رنگی بپوشیم؟

نقره‌ای یکی از بهترین رنگ‌هایی است که برای لباس می‌توانید انتخاب کنید. مجموعه رنگ‌های کفش مناسب با نقره‌ای عبارت‌اند از دودی، قرمز، بژ، سیاه، فیروزه‌ای، یاقوتی کبود، طلایی، هلویی، صورتی و کرمی.

با لباس سبز کفش چه رنگی بپوشیم؟

سبز رنگ زیبا ولی بدقلقی برای لباس به حساب می‌آید. با این حال می‌توانید یکی از رنگ‌های مرجانی، طلایی، کرمی، قهوه‌ای، سبز پررنگ و مشکی را برای کفش ست با لباس سبز انتخاب کنید.

با لباس طوسی کفش چه رنگی بپوشیم؟

طوسی یکی از زیباترین رنگ‌های خنثی به حساب می‌آید که با رنگ کفش قرمز، سفید، مشکی، صورتی، زرد، بژ، نقره‌ای و خاکستری ست می‌شود و ظاهر جذابی را به شما می‌بخشد.

با لباس یاسی کفش چه رنگی بپوشیم؟

رنگ‌های جذابی با رنگ یاسی هماهنگ هستند که باعث می‌شود لباس‌های یاسی (بنفش کم‌رنگ) مخصوصا در مراسم رسمی، طرفداران بسیاری داشته باشند. با لباس یاسی می‌توانید کفش‌هایی به رنگ مشکی، نقره‌ای، طلایی، سفید، بژ، گلبهی و در نهایت قرمز بپوشید.

همچنین بخوانید: چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم؟

با لباس آبی کفش چه رنگی بپوشیم؟

رنگ‌های متعددی با آبی ست می‌شوند، ولی چند رنگ خاص وجود دارند که هماهنگی بی‌نظیری با لباس آبی دارد. سفید، ویزون، مشکی، عسلی، آبی و رنگ‌های جیغ مناسب کفشی است که به همراه لباس آبی پوشیده می‌شود.

با لباس زرد کفش چه رنگی بپوشیم؟

لباس زرد یکی از رنگ‌های گرم به حساب می‌آید که پوشیدن آن در تابستان توصیه می‌شود. بهترین رنگ‌های هماهنگ با لباس زرد عبارت‌اند از کرمی، سفید، طلایی، مشکی و قهوه‌ای.

با لباس نارنجی کفش چه رنگی بپوشیم؟

ترکیب آبی و نارنجی هرگز تکراری نمی‌شود. اما برای مراسم رسمی بهتر است لباس نارنجی خود را با کفشی به رنگ قرمز، مشکی، زرد یا قهوه‌ای ست کنید (رنگ‌های هم‌خانواده نارنجی).

با لباس صورتی کفش چه رنگی بپوشیم؟

صورتی به عنوان یک رنگ جوان‌پسند و پرطرفدار با رنگ‌های متعددی هماهنگ می‌شود. برای لباس صورتی می‌توانید رنگ‌های طلایی، کرمی، سفید، خاکستری، نقره‌ای، سبز، آبی تیره، بنفش، دودی و صورتی کم‌رنگ را برای کفش خود انتخاب کنید.

ست کردن رنگ کفش با لباس روشن

با لباس کرمی کفش چه رنگی بپوشیم؟

لباس‌های کرمی را می‌توان با کفش به رنگ زرشکی، مشکی، قهوه‌ای، قرمز و سورمه‌ای (رنگ‌های تیره) ست کرد. با این حال، سفید، صورتی و آبی کم‌رنگ نیز هماهنگی خوبی با کرمی به وجود می‌آورند.

با لباس طلایی کفش چه رنگی بپوشیم؟

طلایی یک رنگ منحصر به فرد برای لباس به حساب می‌آید. کفش مشکی، سفید، قرمز، طلایی و نقره‌ای مناسب برای این لباس است.

ست کردن رنگ کفش با لباس روشن

ارسال نظر