پاپیون زدن در چه مجالسی مناسب است؟

پاپیون جزو پوشش‌های زینتی مردانه است. این پوشش زینتی، فرم زیبایی به یقه پیراهن می‌دهد. معمولا پاپیون زدن شرایطی دارد که در همه مکان‌ها نمی‌شود از آن استفاده کرد. اما در چه مجالسی باید پاپیون بزنیم؟

پاپیون زدن در چه مجالسی مناسب است؟

در چه مجالسی پاپیون زدن مناسب است؟

پوشش‌های زینتی برای مردان نسبت به بانوان کمتر است، اما همین تعداد اندک توانسته فرم زیبایی به لباس آقایان بدهد. پاپیون یکی از این فرم‌دهنده‌هاست که از محبوبیت بالایی برخوردار است. این پوشش برای فرم یقه پیراهن بسیار کاربردی است و مردان آن را همراه کت و شلوار می‌پوشند.

پاپیون به عنوان یک پوشش رسمی شناخته می‌شود. این فرم‌دهنده زینتی دارای چند مدل مختلف است؛ پاپیون از پیش گره زده، پاپیون خود گره زده یا آماده، پاپیون فشن و پاپیون پروانه‌ای از مدل‌های معروف این گردن‌آذین هستند.

پاپیون زدن مردان پاپیون زدن محدودیت خاصی ندارد

طراحان معمولا از جنس پارچه، مخمل، ابریشم و کتان برای دوخت پاپیون استفاده می‌کنند. این نوع اجناس به دلیل فرم‌پذیر بودن، گزینه مناسبی برای دوختن پاپیون هستند. همچنین تاروپود این اجناس پارچه‌ای مستحکم هستند و زود کهنه و پاره نمی‌شوند.

زمان مناسب پاپیون زدن

زدن پاپیون محدودیت خاصی ندارد، اما طبق نظر کارشناسان حوزه مد و فشن، پاپیون زدن در مراسم‌های رسمی و خاص بسیار مناسب است. فرم این پوشش باعث می‌شود چهره مردان زیبا و جذاب شود. همچنین پاپیون‌ها سادگی خاصی دارند که همین باعث می‌شود تیپ آقایان جلوه‌ای ساده و شیک به خود بگیرد.

در مراسم عروسی، قرارهای مهم کاری، مصاحبه کاری با مدیر اداره، مهمانی‌های خاص، دورهمی‌های دوستانه در کافه یا رستوران و قرار ملاقات با نامزد، پایپون زدن بسیار مناسب است.

بر اساس دیدگاه صاحب‌نظران مد و فشن، آقایان می‌توانند رنگ پاپیون را با رنگ شلوار خود ست کنند.

زدن پاپیون مردان پاپیون چهره مردان را زیبا و جوان می‌کند

به عنوان مثال اگر فردی قصد دارد پیراهن سفید با شلوار سرمه‌ای بپوشد، پاپیون ساده سرمه‌ای برای این پوشش بسیار مناسب است. همچنین پاپیون‌ها در یک پالت رنگی مشابه نیز برای ست کردن با لباس گزینه خوبی هستند.

لازم به ذکر است یکی دیگر از ست‌های مناسب با پاپیون، هم‌رنگی کت و گردن‌آذین است. ست کردن رنگ کت با پاپیون چهره آقایان را سرحال و جوان می‌کند، به خصوص اگر از پاپیون‌های طرح‌دار مثل خال‌خالی در پوشش خود استفاده کنند.

نظر شما درباره پاپیون زدن آقایان چیست؟ آیا شما از این پوشش زینتی استفاده می‌کنید؟ لطفا نظرات خود را با کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر