بازیگری، تجربه جدید خواننده تایتانیک

سلن دیون، خواننده سرشناس کانادایی که با خواندن موسیقی تیتراژ فیلم سینمایی تایتانیک در سرتاسر دنیا مشهور شد، این بار در یک فیلم سینمایی درام عاشقانه بازی کرده است.

بازیگری، تجربه جدید خواننده تایتانیک

به گزارش ایرنا از ورایتی، فیلم «همه‌چیز دارد یادم می‌آید» (It's All Coming Back to Me) نام فیلمی است که با بازی و صدای سلن دیون، دهم فوریه سال ۲۰۲۳ (۲۱ بهمن ۱۴۰۱) روی پرده سینماها خواهد رفت.

این فیلم که پیش‌تر «پیامک برای تو» نام داشت، بر اساس یک فیلم آلمانی به همین نام محصول سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی کارولین هرفورت ساخته شده است. در این فیلم پریانکا چوپرا جوناس در نقش زنی بازی می‌کند که در تلاش است با مرگ نامزدش کنار بیاید. او برای این منظور شروع به فرستادن پیامک به شماره قدیمی نامزد خود می‌کند که حالا به یک مرد جدید با بازی سم هیوین تعلق دارد.

سلن دیون در این فیلم نقش خودش را بازی می‌کند.

نام فیلم مذکور از قطعه «حالا همه‌چیز دارد یادم می‌آید» از جیم استاینمن گرفته شده که با اجرای دیون معروف شد. این ترانه یکی از موفق‌ترین و تحسین‌شده ترین آهنگ‌های این خواننده کانادایی است. همچنین ظاهرا دیون یک آهنگ جدید هم برای این فیلم ضبط کرده است.

فیلمبرداری فیلم «همه‌چیز دارد یادم می‌آید» از اواخر سال ۲۰۲۰ به کارگردانی جیم استراوز و بر اساس فیلم‌نامه‌ای از او در لندن آغاز شد و اوایل سال ۲۰۲۱ به پایان رسید.

خبر بازی دیون در یک فیلم سینمایی جدید، همزمان با اکران سینمایی «الین» (Aline) منتشر شده که داستانی تخیلی درباره زندگی خواننده فیلم تایتانیک را روایت می‌کند.

ارسال نظر