برادران کوئن مسیر کاریشان را جدا می‌کنند

پس از سال‌ها همکاری مشترک، برادران کوئن تصمیم به جدا کردن مسیرشان گرفته‌اند و بر همین اساس اولین فیلم مستقل ایتن کوئن ساخته می‌شود.

برادران کوئن مسیر کاریشان را جدا می‌کنند

به گزارش مهر به نقل از د رپ، یکی از برادران کوئن به تنهایی فیلمنامه فیلم جدیدش را نوشته و قصد دارد آن را با همراهی همسرش تریشیا کوک تهیه کند.

این بار ایتن کوئن (برادر کوچک‌تر، متولد ۱۹۵۷) قصد دارد بدون برادرش جوئل یک فیلم بلند بسازد.

این پروژه که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده، با همکاری فوکوس پیکچرز ساخته می‌شود.

پیش از او جوئل برادری بود که در کار کردن به صورت منفرد پیشگام شد و با ساخت «تراژدی مکبث» وارد مسیر جدیدی شد و فیلم موفقی نیز ساخت و حالا برادر دیگر قصد دارد این مسیر را برود.

هرچند جزئیات بیشتری از این فیلم اعلام نشده، اما گفته شده ایتن فیلمنامه فیلمش را با همکاری همسرش نوشته است و موضوع فیلم با تمرکز بر سفری جاده‌ای شکل گرفته است.

پیش از این دو برادر به صورت مشترک «ترانه باستر اسکراگز» را در سال ۲۰۱۸ ساخته بودند. این دو با همکاری هم همه فیلم‌های قبلی خود را نوشتند و کارگردانی کردند و اولین فیلمشان «خون ساده» در سال ۱۹۸۴ ساخته شد. آن‌ها سازنده فیلم‌های کلاسیکی چون «فارگو»، «جایی برای پیرمردها نیست»، «درون لوین دیویس» و «لبوفسکی بزرگ» و فیلم‌های متعدد دیگری هستند.

درحالی‌که آن‌ها درباره جدا شدنشان از یکدیگر هیچ خبری منتشر نکرده‌اند، ایتن در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۹ پس از انتشار خبر ساخته شدن «تراژدی مکبث» گفته بود فاصله‌ای بین مسیرشان انداخته‌اند تا او فیلم خودش را به تنهایی بسازد و روی صحنه ببرد.

سال پیش هم دوست مشترکشان گفته بود ایتن دیگر قصد ندارد فیلم بسازد و از این وضعیت راضی است.

ارسال نظر