بازی Cyberpunk 2077 کوتاه‌تر از The Witcher 3 است!

رسانه کلیک - بر اساس ادعای یکی از کاربران انجمن ردیت، ظاهرا هرچند خط داستانی بازی Cyberpunk 2077 کوتاه‌تر از The Witcher 3 است، لیکن ارزش تکرار آن به مراتب بیشتر خواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077 کوتاه‌تر از The Witcher 3 است!

پس از سال ها صبر و انتظار، کم کم به انتشار یکی از مورد انتظارترین آثار نسل هشتم یعنی سایبرپانک 2077 نزدیک می شویم و استودیوی نامدار سی دی پروجکت رد در لابه‌لای فرآیند ساخت آن، هر از چند گاهی جزئیاتی نیز پیرامون بازی به اشتراک می گذارد. در تازه ترین این گزارش ها، چندی پیش یکی از کاربران شبکه ردیت اطلاعاتی در زمینه مدت زمان بخش کمپین بازی ارائه کرده که بر اساس آن، به نظر می رسد خط داستانی بازی Cyberpunk 2077 کوتاه تر از اثر پرطرفدار The Witcher 3 خواهد بود.

به عبارت دقیق تر، اتمام تمامی مراحل عنوان ویچر 3 چیزی در حدود 50 الی 60 ساعت به طول می انجامید که حال با توجه به اظهارات این کاربر، ظاهرا مدت زمان گیم پلی سایبرپانک 2077 نیز نزدیک به 40 ساعت خواهد بود. موضوعی که ایراد چندان خاصی در بازی ایجاد نمی کند. از طرفی، برهیچکس پوشیده نیست که محتوای زیاد به معنی بی نقص بودن یک اثر نیست، بلکه کیفیت و تنوع مراحل حرف اول را می زند. در همین راستا، گفته شده که کوتاه بودن بخش داستانی بازی نسبت به The Witcher 3 باعث شده تا ارزش تکرار بخش داستانی این عنوان به مراتب بیشتر از ساخته های پیشین استودیوی سی دی پروجکت رد باشد.

در ادامه، این فرد محتویات انتهای بازی را بسیار هیجان انگیز و مفرح توصیف کرده که البته هنوز جزئیاتی در این زمینه در دست نیست. افزون بر این ها، صحبت هایی نیز از لوت باکس در این عنوان به میان زده شده که ظاهرا این سیستم پرداخت درون برنامه ای تداخلی در تعادل گیم پلی بازی ایجاد نخواهد کرد. تمامی ابزارهای مبارزه نیز بر اساس سطح یا Level بازیکن در بازی توزیع شده و این موضوع برای دشمنان شما نیز صادق است.

در دیگر خبرهای مرتبط با بازی، چند روز پیش بود که سازندگان با برگزاری جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه سال 2019 خاطرنشان کردند که میزان درآمد و همچنین هزینه های شرکت به دلیل سایبرپانک 2077 افزایش یافته و فرآیند ساخت این عنوان نیز اخیرا مراحل پایانی ساخت خود شده است ( ساخت بازی Cyberpunk 2077 رو به اتمام است ).

شایان ذکر است؛ اثر Cyberpunk 2077 در تاریخ 28 فروردین ماه سال 99 (16 آوریل 2020) روی چهار پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می شود. بد نیست بدانید که در حال حاضر امکان پیش خرید بازی از طریق دو فروشگاه های معتبر و رسمی فراهم شده و شما هم اکنون می توانید نسخه استاندارد این عنوان را با قیمت 59.99 دلار خریداری کرده و از مزایای ویژه آن بهره مند شوید.

ارسال نظر