استودیوی ناتی داگ روی ساخت یک بازی چندنفره کار می‌کند

رسانه کلیک - ناتی داگ به تازگی برای تکمیل کادر کاری خود آگهی استخدام جدیدی منتشر کرده که بر اساس آن، ظاهرا این استودیو روی ساخت یک اثر چندنفره فعالیت می کند.

استودیوی ناتی داگ روی ساخت یک بازی چندنفره کار می‌کند

ناتی داگ یکی از بهترین استودیوی های سازنده بازی های ویدیویی است که تا به امروز آثار بی نظیر و محبوب نسبتا زیادی را راهی بازار کرده و به لطف عملکرد تحسین آمیز آن ها، حسابی در دل بازیکنان جا گرفته است. این استودیو چند سالی است که تمام تمرکز خود را روی ساخت نسخه دوم سری «آخرین ما» تحت عنوان The Last of Us Part 2 گذاشته و بازی در کمتر از هشت ماه دیگر به دست علاقه مندان خواهد رسید.

از این رو، چندان بعید نیست که بخشی از اعضای ناتی داگ فرآیند ساخت و توسعه پروژه بعدی خود را آغاز کنند و برای خلق اثر جدید برای نسل نهم کنسول پلی استیشن از همین حالا دست به کار شوند. در همین راستا، این استودیوی سرشناس به تازگی آگهی استخدام جدیدی را به ثبت رسانده که مطابق آن، به نظر می رسد ناتی داگ برای توسعه یک پروژه چندنفره، به دنبال جذب نیروی متخصص است. بر اساس این آگهی، استودیوی مذکور از برنامه نویس های ماهر برای سیستم های آنلاین دعوت به عمل آورده تا افراد جدیدی در کنار تیم توسعه بخش چندنفره در شعبه سانتا مونیکا لس آنجلس آمریکا مشغول به کار شوند.

با عنایت به این فرصت شغلی تازه، گمانه زنی های زیادی در خصوص پروژه بعدی استودیوی ناتی داگ در سراسر فضای مجازی به چشم می خورد که بر اساس آن، ظاهرا اثر بعدی آن ها یک بازی چندنفره آنلاین خواهد بود. این در حالی است که Naughty Dog بارها و بارها اعلام کرده که ساخت بازی های داستانی و تک نفره از جمله اهداف اصلی این استودیو است و حتی سازندگان در توسعه اثر The Last of Us Part 2، به منظور جلوگیری از کاهش کیفیت داستان بازی، به ناچار از خلق بخش چندنفره آنلاین در آن خودداری کرده اند.

ناتی داگ

البته، باید اشاره کرد که نسخه اول سری The Last of Us دارای بخش چندنفره آنلاین به نام Factions بود. حالتی که تاحدودی بازیکنان زیادی را به خود سرگرم کرده و لحظات جذابی را برای علاقه مندان رقم زده است. با عنایت به این ها، چندان دور از انتظار نیست که ناتی داگ با جذب نیروی جدید، به دنبال توسعه بخش مذکور در قالب یک بسته الحاقی و یا یک اثر کاملا متفاوتی بوده و پروژه بعدی آن ها یک بازی با محوریت آنلاین باشد. هرچند که این صحبت ها صرفا در حد حدس و گمان بوده و ناتی داگ هنوز هیچ جزئیاتی از پروژه بعدی خود به اشتراک نگذاشته است.

در این میان، لازم به ذکر است که جدیدترین اثر استودیوی ناتی داگ تحت عنوان The Last of Us Part 2 در روز جمعه نهم خرداد ماه سال آینده (29 می سال 2020 میلادی) به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که این عنوان در ابتدا برای عرضه در دوم اسفند ماه امسال (21 فوریه) برنامه ریزی شده بود که سازندگان برای رفع ایرادات جزئی و بهبود هرچه بیشتر آن، چند ماهی انتشار آن را عقب انداختند.

ارسال نظر