بسته الحاقی Shadowlands بازی World Of Warcraft معرفی شد

رسانه کلیک - شرکت بلیزارد انترتینمنت چندی پیش در جریان رویداد بلیزکان 2019، رسما از بسته الحاقی Shadowlands بازی World Of Warcraft رونمایی و تاریخ انتشار تقریبی آن را مشخص کرد.

بسته الحاقی Shadowlands بازی World Of Warcraft معرفی شد

رویداد بلیزکان 2019 را باید یکی از بهترین مراسم سال جاری میلادی دانست، چرا که شرکت بلیزارد انترتینمنت علی رغم حضور ضعیف در بلیزکان سال گذشته، این بار سنگ تمام گذاشت و تمامی انتظار هواداران خود را به خوبی برآورده کرد. این شرکت سرشناس در دقایق نخست شروع مراسم به طور غافگیرانه ای به معرفی از نسخه چهارم مجموعه دیابلو پرداخت ( بازی Diablo 4 رسما معرفی شد ) و سپس با انتشار یک تریلر سینماتیک، از اثر مورد انتظار اورواچ 2 رونمایی کرد. ( بازی Overwatch 2 رسما معرفی شد ).

با همه این ها، ظاهرا خبرهای خوب این مراسم به این دو مورد ختم نشده و بلیزارد در ادامه این نمایشگاه از محتوای جدید بازی پرطرفدار World of Warcraft نیز پرده برداشت. همان طور که پیش تر شایعه های مختلف و متعددی در رابطه با بسته های الحاقی این عنوان به گوش می رسید، در نهایت گویا تمامی آن ها صحت داشتند و اثر مذکور طی سال آینده میلادی میزبان بسته گسترش دهنده جدیدی تحت عنوان Shadowlands خواهد بود.

به بیان دقیق تر، «دنیای وارکرفت» در حالی که از اوایل دهه 2000 میلادی پا به صنعت بازی های ویدیویی گذاشت، لیکن تا به امروز به عنوان یکی از قوی ترین و محبوب ترین آثار سبک MMORPG به شمار می رود که این موفقیت بزرگ را مدیون پشتیبانی شرکت بلیزارد انترتینمنت و عرضه بسته های الحاقی متعددی است. حال، در همین راستا، سازندگان چندی پیش در لابه‌لای نمایشگاه بلیزکان 2019 از بسته الحاقی جدید به نام Shadowlands رونمایی کردند که به واسطه آن، کلاس قهرمان جدید به همراه Faction جدید راهی بازی خواهد شد.

بر اساس اعلام بلیزارد، بسته الحاقی Shadowlands بازی World of Warcraft بازیکنان را به پس از زندگی Azeroth برده و نقش آفرینی های جدیدی را برای آن ها رقم خواهد زد. این بسته شامل کلاس جدید برای قهرمانان و Faction تازه می شود که البته با انتشار آن، تغییرات نسبتا عمده ای نیز در گیم پلی بازی ایجاد خواهد شد.

در رابطه با تاریخ انتشار این بسته، هنوز جزئیات دقیقی در دست نیست و طبق گفته بلیزارد، ظاهرا این دی ال سی در تاریخ نامشخصی از سال 2020 میلادی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. در این میان، بد نیست بدانید که امکان پیش خرید این بسته الحاقی از طریق شبکه بتل نت فراهم شده و علاقه مندان هم اکنون می توانند آن را خریداری کرده و از مزایای این اقدام خود بهره مند شوند.

شایان ذکر است؛ نسخه اصلی بازی پرطرفدار World of Warcraft در تاریخ 4 آذر ماه سال 83 (24 نوامبر سال میلادی 2004) توسط استودیوی سرشناس بلیزارد انترتینمنت به صورت انحصاری روی پلتفرم رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز و مک او اس (OS X) منتشر شد. همان طور که اشاره کردیم، با وجود اینکه زمان زیادی از عرضه بازی می گذرد، لیکن پشتیبانی سازندگان از این اثر تمامی نداشته و مرتبا شاهد عرضه بسته های الحاقی و گسترده دهنده مختلفی برای آن هستیم.

ارسال نظر