بازی های رایگان ماه نوامبر ایکس باکس لایو گلد

رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های رایگان ماه نوامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

بازی های رایگان ماه نوامبر ایکس باکس لایو گلد

پس از آنکه شرکت ژاپنی سونی لیست بازی های رایگان ماه نوامبر سرویس پلی استیشن پلاس را منتشر کرد، این بار نوبت به ردموندی ها رسید که کاربران خود را از عناوین رایگان ماه آتی ایکس باکس لایو گلد مطلع کنند. در همین راستا، مایکروسافت نیز چندی پیش در بلاگ رسمی ایکس باکس اقدام به انتشار فهرست بازی های رایگان ماه نوامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد کرد که طبق آن، شاهد عرضه دو بازی برای ایکس باکس وان و دو عنوان دیگر برای کنسول ایکس باکس 360 هستیم.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter اولین و برجسته ترین اثر رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد برشمرده می شود که از روز 10 آبان الی 9 آذر (ابتدای نوامبر تا آخر ماه) در دسترس کاربران کنسول ایکس باکس وان قرار خواهد داشت. از طرفی، دومین بازی رایگان این ماه نیز The Final Station نام دارد که مشابه همیشه، علاقه مندان از اواسط ماه نوامبر تا اواسط دسامبر فرصت دارند که آن را به حساب کاربری خود اضافه کرده و از تجربه بازی لذت ببرند.

فارغ از بازی های رایگان کنسول ایکس باکس وان، دارندگان کنسول نسل هفتم ایکس باکس 360 نیز مشابه گذشته بار دیگر دو اثر ویدیویی مختلف از شرکت مایکروسافت دریافت خواهند کرد که بر اساس گفته ردموندی ها، دو بازی Star Wars Jedi Starfighter و Joy Ride Turbo طی ماه اکتبر به صورت رایگان در اختیار این گروه از بازیکنان خود قرار خواهد گرفت. البته، لازم به یادآوری است که هر دو اثر مذکور نسل هفتمی به لطف قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبلی روی کنسول ایکس باکس وان نیز قابل اجراست و به عبارتی، کاربران این کنسول هر چهار بازی مذکور را به طور کاملا رایگان دریافت می کنند.

شایان ذکر است؛ ارزش بازی های رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد نزدیک به 90 دلار است که این موضوع باعث شده تا نتوان به راحتی از این پیشنهاد مایکروسافت چشم پوشی کرد. توجه داشته باشید که فرصت دریافت رایگان بازی Friday the 13th: The Game هنوز به پایان نرسیده و شما تا روز 24 آبان (15 نوامبر) می توانید این اثر را به حساب کاربری خود اضافه کنید.

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه نوامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  • Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

تاریخ شمسی: 10 آبان الی 9 آذر

تاریخ میلادی: 1 نوامبر تا 30 نوامبر

  • The Final Station

تاریخ شمسی: 25 آبان الی 24 آذر

تاریخ میلادی: 16 نوامبر الی 15 دسامبر

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس 360

  • Star Wars Jedi Starfighter

تاریخ شمسی: 10 آبان الی 24 آبان

تاریخ میلادی: 1 نوامبر تا 15 نوامبر

  • Joy Ride Turbo

تاریخ شمسی: 25 آبان الی 9 آبان

تاریخ میلادی: 16 نوامبر تا 30 نوامبر

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه نوامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس باکس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم به شمار می روید، قادر به دریافت رایگان این عناوین نخواهید بود.

در طرف دیگر، بد نیست بدانید که شرکت سرگرمی های تعاملی سونی نیز چندی پیش از اسامی بازی های رایگان ماه نوامبر سرویس پلی استیشن پلاس پرده برداشت که بر اساس آن، کاربران کنسول پلی استیشن 4 طی این ماه می توانند از دریافت و تجربه دو بازی بی نظیر Nioh و Outlast 2 لذت ببرند.

ارسال نظر