تخفیف های هالووین استیم چه زمانی شروع می‌شود؟

رسانه کلیک - بر اساس توییت اخیر صفحه استیم دیتابیس، به نظر می رسد که تخفیف های هالووین استیم از روز ششم آبان به مدت چهار روز آغاز می شود.

تخفیف های هالووین استیم چه زمانی شروع می‌شود؟

دیگر زمان چندان زیادی به اتمام سال جاری میلادی باقی نمانده و کم کم پرونده عملکرد عناوین ویدیویی مختلف طی این سال با برگزاری جشنواره ها بسته می شود. در طرف دیگر، همواره در چنین دوره ای از سال شاهد شروع رویدادهای متنوع و اعمال تخفیف های وسوسه انگیز و گسترده روی شماری از بازی های محبوب و پرطرفدار هستیم که شبکه استیم به عنوان یکی از بزرگترین و پرمخاطب ترین پلتفرم های رایانه شخصی، هر ساله تخفیف های گوناگونی را به مناسبت جشن هالووین، جمعه سیاه و حتی فروش زمستانه ارائه می دهد.

حال، همان طور که انتظار می رفت، شواهد امر گویای این موضوع است که شبکه استیم امسال نیز تخفیف های بی نظیری را برای هزاران بازی ویدیویی مختلف در نظر گرفته و جشنواره فروش این پلتفرم به زودی آغاز خواهد شد. اگرچه این موضوع چندان دور از ذهن نبود، لیکن تاکنون جزئیاتی از زمان دقیق شروع و حتی پایان این رویداد در دست نبود که در این میان، ساعاتی پیش حساب کاربری توییتر استیم دیتابیس با انتشار توییت جدید، تاریخ آغاز تخفیف های ویژه هالووین، پاییزی و زمستانه فروشگاه استیم را لو داده است.

بر این اساس، به نظر می رسد اولین رویداد ویژه استیم تحت عنوان تخفیف های هالووین از روز ششم آبان (28 اکتبر) آغاز شده و تا روز دهم آبان (یکم نوامبر) ادامه خواهد داشت. با توجه به ماهیت جشن هالووین، انتظار می رود که طی این رویداد شماری از بازی های سبک ترس و بقا با قیمت مناسب تری به فروش رسند. بدین ترتیب، بعید نیست که شاهد کاهش قیمت تعدادی از عناوین جدید و پرطرفدار که سبک کاملا متفاوتی دارند، نباشیم.

تخفیف های هالووین استیم

اما ماجرا صرفا به تخفیف های هالووین استیم ختم نشده و این شبکه محبوب طی ماه آینده میزبان رویداد دیگری به مناسبت فصل پاییز خواهد بود. فروش پاییزی Steam که بیشتر به Black Friday یا همان جمعه سیاه معروف است، در روز پنجم آذر ماه (26 نوامبر) شروع می شود که ظاهرا بازیکنان تا روز 12 آذر ماه (سوم دسامبر) فرصت دارند که بازی های مورد نظر خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنند.

حال، چنانچه این فرصت طلایی را نیز از دست دهید، آخرین رویداد بزرگ استیم تحت عنوان تخفیف زمستانه از تاریخ 28 آذر ماه (19 دسامبر) الی دوازدهم دی ماه (دوم ژانویه سال 2020) برگزار خواهد شد. این فروش ویژه که به مناسبت تعطیلات سال میلادی برگزار می شود، شامل غالب بازی ها، بسته های الحاقی و صدالبته سیزن پس ها شده که علاقه مندان می توانند با هزینه کمتری صاحب آثار مورد نظر خود شوند. از این رو، توصیه می کنیم که هرگز این رویداد را فراموش نکنید و با خرید عناوین ویدیویی مختلف، پایان سال میلادی جاری را به تجربه بازی های جدید خود بپردازید.

ناگفته نماند؛ از آنجا که هیچ کدام از عناوین ویدیویی شرکت الکترونیک آرتز در شبکه استیم عرضه نمی شوند، حتما توجه داشته باشید که برای خرید بازی های این شرکت باید منتظر برگزاری رویدادهای ویژه در شبکه اوریجین باشید. افزون بر این، تعدادی از بازی های بزرگ از جمله The Division 2 به صورت انحصاری روی شبکه اپیک گیمز عرضه شده که به نظر می رسد که رویداد هالووین این پلتفرم نیز طی روزهای آینده برگزار شود. با این حال، هنوز اطلاعاتی در زمینه تاریخ شروع فروش ویژه این فروشگاه منتشر نشده است.

در پایان، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود در رابطه با تخفیف های هالووین استیم و دیگر جشنواره های فروش این شبکه پرمخاطب را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر