بازی The Division 2 را به صورت رایگان تجربه کنید

رسانه کلیک - نسخه رایگان بازی The Division 2 از روز 25 مهر ماه تا 29 مهر در اختیار کاربران سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی قرار می گیرد.

بازی The Division 2 را به صورت رایگان تجربه کنید

بی شک بازی «دیویژن 2» یکی از محبوب ترین و موفق ترین آثار چند سال اخیر شرکت یوبی سافت به شمار می رود که کمتر از یک سال از عرضه آن می گذرد. این عنوان از همان ابتدا به خاطر ارائه گیم پلی سرگرم کننده و جذاب با استقبال عالی بازیکنان روبه‌رو شد و تا به امروز نیز فروش خوبی را در سراسر جهان تجربه کرده است. از طرفی، چند روز پیش بود که قسمت دوم بسته الحاقی این عنوان در دسترس خریداران سیزن پس قرار گرفت که در پی آن دو مرحله داستانی به نام‌های پنتاگون و DARPA Research Labs راهی بازی شده اند.

حال، در صورتی که تا به امروز موفق به خرید دیویژن 2 نشده اید و یا در خرید آن تردید دارید، شانس با شما یار بوده و فرصت عالی در پیش رویتان است! به عبارت دقیق تر، یوبی سافت به مناسبت عرضه اپیزود دوم بازی، قصد دارد تا این اثر پرطرفدار خود برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار کاربران پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی قرار دهد تا جامعه این عنوان گسترده از پیش شود. بر اساس بیانیه اخیر این شرکت فرانسوی، علاقه مندان از روز 25 مهر ماه تا 29 مهر می توانند بازی The Division 2 را به طور رایگان روی پلتفرم های مذکور تجربه کنند. دارندگان رایانه شخصی فراموش نکنند که این نسخه صرفا از طریق دو شبکه یوپلی و اپیک گیمز در دسترس قرار دارد و خبری از عرضه آن روی استیم نیست.

به گفته سازندگان، از حیث محتوا هیچگونه محدودیتی برای نسخه رایگان بازی در نظر گرفته نشده و بازیکنان به راحتی می توانند از تجربه حالت های مختلف بخش چندنفره آنلاین را به همراه دوستان و سایر گیمرها لذت ببرند. در طرف دیگر، غالبا با برگزاری چنین رویدادهایی، شاهد اعمال تخفیف وسوسه انگیز روی بازی هستیم که متاسفانه این موضوع تا به این لحظه برای The Division 2 صادق نیست و یوبی سافت هنوز تخفیفی برای خرید آن لحاظ نکرده است.

مطابق رویدادهای مشابه قبلی، به نظر می رسد که در صورت خرید نسخه کامل The Division 2، تمامی پیشرفت هایی که در طول تجربه نسخه رایگان این عنوان به دست می آورید، به صورت خودکار به نسخه خریداری شده بازی انتقال می یابد. با این حال، شرکت یوبی سافت هنوز این موضوع را به صراحت عنوان نکرده و چه بسا ممکن است تمامی دستاوردهای شما از بین برود. هرچند تحقق این مورد کمی بعید به نظر رسیده و احتمال آن بسیار پایین است.

شایان ذکر است؛ بازی محبوب دیویژن 2 در روز 24 اسفند ماه سال 97 (پانزدهم ماه مارس سال جاری میلادی) توسط شرکت فرانسوی یوبی سافت روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز عرضه شد. داستان بازی چیزی در حدود هفت سال پس از حوادث و اتفاقات تلخ نسخه قبلی این مجموعه ادامه دارد. جایی که پس از فاجعه مرگ بار نیویورک، حال این بار گروه شورشی که سعی در براندازی دولت کشور ایالات متحده دارند، به شهر واشنگتن دی سی هجوم برده و تمامی نیروهای امنیتی را به قتل می رسانند. حال این وظیفه شماست که در نقش دیویژن به مقابله با این گروهک های تروریستی روید و برای دومین بار این کشور جنگ زده را نجات دهید.

حال، دیدگاه شما در رابطه با عرضه اولین نسخه رایگان بازی The Division 2 چیست؟ نظرات و دیدگاه‌های شخصی خود را پس از تجربه این عنوان ویدیویی پرطرفدار با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر