بازی Mortal Kombat 11 را به صورت رایگان تجربه کنید

رسانه کلیک - شرکت نامدار «برادران وارنر» به تازگی از عرضه نسخه رایگان بازی Mortal Kombat 11 روی دو پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 خبر داد که البته این نسخه برای مدت محدودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

بازی Mortal Kombat 11 را به صورت رایگان تجربه کنید

سری مورتال کمبت یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین آثار مبارزه ای تاریخ صنعت بازی های ویدیویی برشمرده می شود که چیزی در حدود پنج ماه از عرضه نسخه جدید آن تحت عنوان Mortal Kombat 11 می گذرد و در حال حاضر بازیکنان زیادی در اقصی نقاط جهان از تجربه آن لذت می برند. حال، در صورتی که تا به امروز موفق به تجربه بازی نشده اید و یا در خرید آن مردد هستید، خبر خوب این است که شرکت برادران وارنر به منظور گسترش جامعه بازی، به زودی این عنوان را برای مدت محدودی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 قرار خواهد داد.

به گفته سازندگان، دارندگان کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 از روز 19 مهر (11 اکتبر) الی 22 مهر (14 اکتبر) می توانند هر دو بخش تک نفره داستانی و چندنفره آنلاین بازی Mortal Kombat 11 را به طور رایگان تجربه کنند. آن طور که به نظر می رسد، متاسفانه نسخه رایگان این عنوان صرفا برای دو کنسول مذکور در نظر گرفته شده و هنوز خبری از عرضه آن روی نینتندو سوییچ و یا رایانه شخصی در دست نیست.

بر اساس بیانیه شرکت برادران وارنر، از لحاظ محتوا هیچ محدودیتی در نسخه رایگان بازی وجود ندارد و این عنوان در مجموع دارای دو بخش تک نفره داستانی و چندنفره آنلاین است. افزون بر این، تمامی کاراکترهای مبارز بازی حتی مبارزان بسته الحاقی Kombat Pack در حالت چندنفره آزاد بوده و علاقه مندان در نبرها می توانند شخصیت های مورد علاقه خود را استفاده کنند.

لازم به یادآوری است که درصورت خرید نسخه کامل بازی، نگران دستاوردها، امتیازات و پیشرفت های خود پس از اتمام مدت زمان تجربه نسخه رایگان بازی Mortal Kombat 11 نباشید، چرا که تمامی پیشرفت ها به صورت خودکار به نسخه خریداری شده بازی انتقال خواهند یافت و هیچ کدام یک از آن ها از بین نمی رود. نکته مهم دیگر این است که در حال حاضر نسخه استاندارد بازی با تخفیف 40 درصدی در سه فروشگاه مایکروسافت استور، پلی استیشن استور و نینتندو به فروش می رسد. این تخفیف دائمی نیست و این پیشنهاد ویژه شرکت برادران وارنر برای نسخه های ایکس باکس وان، پی سی و سوییچ بازی در روزهای 28 و 29 مهر (20 و 21 اکتبر) به پایان خواهد رسید. افزون بر این، کاربران کنسول پلی استیشن 4 نیز تا روز دهم آبان (یکم نوامبر) می توانند اثر مورتال کمبت 11 را با چهل درصد تخفیف خریداری کنند.

شایان ذکر است؛ بازی محبوب مورتال کمبت 11 در روز سوم اردیبهشت ماه امسال (23 آوریل سال 2019 میلادی) توسط شرکت برادران وارنر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز عرضه شد. پس از گذشت یک ماه، نسخه نینتندو سوییچ بازی نیز از راه رسید و در حال حاضر علاقه مندان می توانند این عنوان را در چهار پلتفرم مذکور تجربه کنند.

حال، دیدگاه شما در رابطه با عرضه اولین نسخه رایگان بازی Mortal Kombat 11 چیست؟ نظرات و دیدگاه‌های شخصی خود را پس از تجربه این عنوان ویدیویی پرطرفدار با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر