معرفی بهترین اپلیکیشن هاى هشتگ اینستاگرام

رسانه کلیک - در این مطلب قصد داریم به معرفى تعدادى از بهترین اپلیکیشن هاى هشتگ اینستاگرام بپردازیم که می توانند بسیار کاربردی باشند. در ادامه همراه کلیک باشید.

معرفی بهترین اپلیکیشن هاى هشتگ اینستاگرام

اگر از آن دسته افرادی هستید که از وارد کردن دستی هشتگ ها زیر پست های خود به ستوه آمده اید و ترجیح می دهید بتوانید مرتب و طبقه بندی شده از هشتگ های پرطرفدار اینستاگرام استفاده کنید، مطلب زیر را دنبال کنید.

1- Autohash

اپلیکیشن Autohash به درد افرادى مى خورد که از وارد کردن دستى هشتگ ها و جستجوى آن ها براى پست هاى خود خسته شده اند. این برنامه از الگوریتم هاى هوشمندى براى یافتن مناسب ترین هشتگ ها براى پست شما استفاده مى کند. این الگوریتم ها سوژه هاى موجود در عکس ها را شناسایى کرده و به این ترتیب، مناسب ترین هشتگ ها براى آن را پیشنهاد مى کند. به این ترتیب، از کپى پیست کردن هشتگ ها آسوده خواهید شد.

یکى دیگر از مزایاى این برنامه آن است که با استفاده از تحقیقات بسیار، پراستفاده ترین هشتگ هاى اینستاگرام نیز در آن گلچین و طبقه بندى شده اند. براى مثال، زمانى که برنامه در عکس شما سوژه غذا را تشخیص دهد، پراستفاده ترین هشتگ هاى مرتبط با غذا را خود به خود به آن اضافه مى کند.

برنامه Autohash همچنین به کاربر اجازه مى دهد هشتگ هاى محبوب خود را ذخیره کند تا هر زمان خواست از آن ها راحت تر استفاده کند.

2- Tagsforlikes

اپلیکیشن Tagsforlikes نیز برنامه اى مشابه با مورد اول است که به درد افرادى که از وارد کردن دستى هشتگ ها خسته شده اند، مى خورد. هدف این برنامه آن است که با استفاده مستقیم از هشتگ هاى خود برنامه که گلچینى از هشتگ هاى داغ و پراستفاده اینستاگرام هستند و هشتگ هاى خودتان، بتوانید لایک و فالوورهاى بیشترى کسب کنید.

این برنامه نیز به شما اجازه مى دهد هشتگ هاى محبوب خود را ذخیره و استفاده کنید.

3- Hashto

اپلیکیشن Hashto یکى دیگر از بهترین اپلیکیشن هاى هشتگ اینستاگرام است که داراى بیش از 4500 هشتگ محبوب و داغ و بیش از 3 هزار کپشن بامعنى است که مى تواند پست هاى شما را هیجان انگیزتر کند.

این برنامه همچنین پست دوباره (Repost) عکس و ویدیوهاى کاربر را ساده تر مى کند. Hashto نیز همچون برنامه هاى قبلى اجازه ذخیره هشتگ هاى محبوب را به کاربر مى دهد.

ارسال نظر