سیستم عامل iOS 13.1.2 در اختیار کاربران محصولات اپل قرار گرفت

رسانه کلیک - سیستم عامل iOS 13.1.2 از سوی اپل عرضه شد. این سومین بروزرسانی برای سیستم عامل آی او اس 13 محسوب می شود.

سیستم عامل iOS 13.1.2 در اختیار کاربران محصولات اپل قرار گرفت

تنها 11 روز از عرضه سیستم عامل iOS 13 می گذرد و حال شرکت اپل سومین بروزرسانی را برای آن منتشر کرده است ( سیستم عامل iOS 13 برای محصولات اپل عرضه شد ). بر اساس برنامه ریزی های گذشته، امروز باید سیستم عامل آی او اس 13.1 عرضه می شد؛ با این حال اپل به علت مشکلات iOS 13 مجبور به عرضه زودهنگام آن شد ( سیستم عامل iOS 13.1 و iPadOS با ویژگی های جدید از راه رسیدند ). بروزرسانی سیستم عامل iOS 13.1.2 قادر به رفع چندین باگ است.

سیستم عامل iOS 13.1.2 و سیستم عامل iPadOS 13.1.2 مشکلات مربوط به نوار بکاپ آیکلود را رفع می کند. کاربران در سیستم عامل آی او اس حتی پس از اتمام تهیه نسخه پشتیبان، شاهد حضور این نوار بودند ( سیستم عامل iOS 13.1.1 از سوی اپل عرضه شد ). در این بروزرسانی، مشکلات مربوط به برنامه دوربین و چراغ قوه آیفون و آیپد نیز رفع شده است. کاربران با دریافت این آپدیت، شاهد رفع مشکل مربوط به اتصال بلوتوث خواهند بود.

سیستم عامل iOS 13.1.2 اپل

در صورتی که صاحب اپل واچ هستید، یک بروزرسانی را دریافت خواهید کرد. سیستم عامل watchOS 6.0.1 هم اکنون برای کاربران عرضه شده است که مشکلات مربوط به واچ فیس میکی ماوس را رفع می کند. در این واچ فیس تقویم کارایی درستی از خود نشان نمی داد که برای کاربران دردساز شده بود.

در آینده نزدیک سیستم عامل واچ او اس 6.1 عرضه می شود، هم اکنون نسخه بتا این سیستم عامل عرضه شده است. انتظار می رود اپل زودتر از برنامه ریزی خود نسخه بتا iOS 13.2 را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.

ارسال نظر