با پرفروش ترین بازی های ایکس باکس وان آشنا شوید!

رسانه کلیک - به مناسبت برگزاری قسمت جدید برنامه Inside Xbox، گروه آماری NPD به تازگی از اسامی پرفروش ترین بازی های ایکس باکس وان پرده برداشت.

با پرفروش ترین بازی های ایکس باکس وان آشنا شوید!

از آنجا که چیزی در حدود یک سال با شروع دوره نسل بعدی کنسول ها فاصله داریم، هم اکنون زمان خوبی است که با بررسی میزان فروش بازی ها در طول نسل هشتم، به محبوبیت تمامی عناوین Xbox One به خصوص آثار انحصاری این کنسول پی ببریم. در همین راستا، آقای مت پیسکاتلا (Mat Piscatella)، یکی از اعضای موسسه تحلیلگر NPD، که غالبا گزارش هایی در رابطه با میزان فروش بازی ها ارائه می کند، چندی پیش در پی پخش قسمت جدید برنامه اینساید ایکس باکس، اسامی پرفروش ترین بازی های ایکس باکس وان را به اشتراک گذاشت.

بر این اساس، همان طور که انتظار می رفت، شاهکار بی نظیر شرکت راک استار گیمز یعنی Grand Theft Auto V همچنان با تمام اقتدار به عنوان پرفروش ترین بازی کنسول ایکس باکس وان شناخته می شود. جالب اینجاست که این اثر لقب پرفروش ترین بازی پلی استیشن 4 را نیز به خود اختصاص داده است. در ادامه، Call of Duty: WWII و Call of Duty: Black Ops III به ترتیب به عنوان دومین و سومین بازی پرفروش کنسول نسل هشتم ردموندی ها به شمار می روند.

در گروه پرفروش ترین بازی های انحصاری کنسول ایکس باکس وان، اثر Halo 5 Guardians در صدر جدول خودنمایی می کند. این اثر استودیوی 343 اینداستریز که چیزی در حدود چهار سال از انتشارش می گذرد، از همان ابتدا با استقبال بی نظیر بازیکنان و هواداران خود روبه‌رو شد و به خوبی تمامی انتظار منتقدان را برآورده کند. جایگاه دوم این جدول به دیگر نسخه سری هیلو یعنی Halo: The Master Chief Collection تعلق دارد.

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های کنسول ایکس باکس وان را بر اساس فروش دلاری مشاهده کنید.

پرفروش ترین بازی های ایکس باکس وان

 1. Grand Theft Auto V
 2. Call of Duty: WWII
 3. Call of Duty: Black Ops III
 4. Call of Duty: Black Ops IIII
 5. Red Dead Redemption 2
 6. Call of Duty: Infinite Warfare
 7. Battlefied 1
 8. Star Wars: Battlefront 2015
 9. Call of Duty: Advanced Warfare
 10. Destiny 2

پرفروش ترین بازی های انحصاری ایکس باکس وان

 1. Halo 5 Guardians
 2. Halo: The Master Chief Collection
 3. Forza Horizon 3
 4. Gears of War 4
 5. Forza Horizon 4
 6. Forza Motorsport 5
 7. Sea of Thieves
 8. Fora Motorsport 6
 9. Fora Motorsport 7
 10. State of Decay 2

در انتها، دیدگاه شما در رابطه با پرفروش ترین بازی های ایکس باکس وان چیست؟ به نظر شما، آیا اثر پرطرفدار Gears 5 می تواند تا پیش از اتمام چرخه عمر کنسول های نسل هشتم به جمع ده بازی پرفروش انحصاری برند ایکس باکس بپیوندد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر