تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II رسما اعلام شد

رسانه کلیک - سرانجام انتظارها به پایان رسید و شرکت سونی در جریان رویداد State of Play با انتشار یک تریلر تماشایی، تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II را مشخص کرد.

تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II رسما اعلام شد

در حالی که عناوین انحصاری بزرگی برای عرضه روی کنسول پلی استیشن 4 برنامه ریزی شده اند، اما بی شک حساب بازی The Last of Us Part II با تمامی آن ها جداست. عنوانی که بیش از سه سال از معرفی رسمی آن می گذرد و شرکت سرگرمی های تعاملی سونی و استودیوی نامدار ناتی داگ تا به امروز اطلاعات چندان زیادی را با بازیکنان به اشتراک نگذاشته اند. همچنین، آخرین تریلر منتشر شده از بازی مربوط به مراسم E3 سال گذشته میلادی بود که با نمایش جزئی شخصیت دوست داشتنی الی، کاسه صبر همه هواداران را حسابی لبریز کرد.

در طرف دیگر، یکی از بزرگترین ابهاماتی که چند سالی ذهن بازیکنان را به خود درگیر کرده، تاریخ عرضه بازی است که با وجود گمانه زنی ها و شایعه های متعدد، تا ساعاتی پیش هیچ حرفی از سوی سونی در این باره به میان زده نشده بود! با این حال، در نهایت انتظارها خاتمه یافت و شرکت سونی همان طور که وعده داده بود، با برگزاری سومین قسمت از برنامه State of Play، تریلر فوق العاده زیبایی از بازی مورد انتظار The Last of Us Part II منتشر کرد.

اما ماجرا تنها به این ویدیو ختم نشده و استودیوی خوش نام ناتی داگ با اعلام تاریخ انتشار دقیق بازی، طرفداران دو آتیشه این مجموعه را به شدت ذوق زده کرد. بر این اساس، اثر «آخرین ما: قسمت دو» در روز دوم اسفند ماه امسال (21 فوریه سال 2020 میلادی) به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. در پی تعیین تاریخ عرضه دقیق بازی، امکان پیش خرید آن از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن نیز فراهم شد که در حال حاضر نسخه های استاندارد و دیجیتال دیلاکس این عنوان به ترتیب با قیمت های 59.99 و 69.99 دلار قابل خریداری است.

تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II

یکی از دیگر نکات مهم این مراسم، نمایش شخصیت ژوئل در بازی بود که ظاهرا در قسمت دوم این مجموعه همچنان شاهد تعامل الی و این کاراکتر محبوب خواهیم بود. در ادامه این نمایش ها، استودیوی ناتی داگ گریزی هم به داستان بازی زد و The Last of Us Part II را بزرگترین و طولانی ترین پروژه خود معرفی کرد.

جدا از این ها، سورپرایزهای سونی در برنامه State of Play برای عاشقان مجموعه آخرین ما تمامی نداشت و در پایان مراسم این شرکت ژاپنی رسما اعلام کرد که نسخه اول The Last of Us به همراه ورزشی MLB The Show 19 در ماه اکتبر به صورت رایگان در دسترس کاربران سرویس پلی استیشن پلاس قرار خواهد گرفت ( بازی های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس مشخص شد ). از این رو، فرصت خوبی است که در این چند ماه باقی مانده تا عرضه «آخرین ما: قسمت دو»، خود را با تجربه دوباره ماجراجویی های الی و ژوئل سرگرم کنید.

در انتها، دیدگاه شما در رابطه با بازی The Last of Us Part II چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان مشابه نسخه قبلی خود روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن نیز منتشر خواهد شد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر