تاریخ شروع فصل سوم بازی Apex Legends مشخص شد

رسانه کلیک - بر اساس بیانیه اخیر استودیوی ریسپاون انترتینمنت، فصل سوم بازی Apex Legends با نام Meltdown در روز سه شنبه نهم مهر ماه آغاز می شود.

تاریخ شروع فصل سوم بازی Apex Legends مشخص شد

درست زمانی که دو بازی فورتنایت و پابجی تا حد زیادی صنعت بازی های ویدیویی را تحت تاثیر خود قرار داده بودند، استودیوی ریسپاون انترتینمنت (Respawn Entertainment) به طور غیرمنتظره از اولین اثر بتل رویال خود به اسم Apex Legends پرده برداشت و در عرض کمتر از یک هفته، نظر بیش از چند میلیون بازیکن در سراسر جهان را به خود جلب کرد. در حالی که هم اکنون این عنوان کمی از محبوبیت اولیه خود را از دست داده، اما سازندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا با عرضه بسته های الحاقی و شروع فصل های تازه، به طور مداوم محتویات جدیدی را تقدیم بازیکنان کنند.

پس از آنکه فصل دوم Apex Legends تحت عنوان Iron Crown در اواسط تیر ماه روانه بازار شد و به دنبال آن محتوای تازه ای از جمله آیتم ها، سلاح چالش ها و از همه مهم تر شخصیت جدید به این اثر راه یافتند، حال ظاهرا نوبت به شروع فصل سوم بازی رسیده تا این عنوان بار دیگر با ارائه داستان ها و بتل پس های تازه، تجربه نوینی را برای گیمرها رقم بزند.

در همین راستا، چندی پیش استودیوی بااستعداد ریسپاون انترتینمنت طی پیامی رسما تاریخ شروع فصل سوم بازی Apex Legends را مشخص کرد که بر اساس آن، این فصل که به Meltdown معروف است، در روز سه شنبه نهم مهر ماه (یکم اکتبر سال جاری میلادی) به صورت رایگان در هر سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و پی سی آغاز خواهد شد.

همان طور که شماری از شایعه ها اشاره کرده بودند، فصل سوم بازی Apex Legends جدا از اینکه شامل بتل پس ها، سلاح و آیتم های جدید نسبتا زیادی است، یک قهرمان تازه به نام «کریپتو» را نیز به این عنوان اضافه می کند. این کاراکتر که یازدهمین شخصیت بازی به شمار می رود، حوادث سخت و تلخی را پشت سر گذاشته؛ به طوری که او متهم به مرگ میلا شده و با فرار از خانه، به دنبال حفظ جان خود است. این در حالی است که کریپتو نه تنها علت مرگ میلا را نمی داند، بلکه از اتفاقات پیش آمده بر سر او نیز بی خبر است. گفتنی است که این کاراکتر همزمان با شروع فصل سوم در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. از دیگر ویژگی های جدید این فصل می توان به اضافه شدن Charge Rifle به حالت رنکد (Ranked) بازی اشاره کرد.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر علاقه مندان می توانند بازی بتل رویال Apex Legends را به صورت رایگان روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنند.

در انتها، دیدگاه شما در رابطه با فصل سوم بازی Apex Legends چیست؟ شما چه انتظاراتی از فصل جدید این اثر پرطرفدار دارید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر