بخش تک نفره Call of Duty: Modern Warfare به‌زودی معرفی می‌شود

رسانه کلیک - بر اساس گفته های استودیوی «اینفینیتی وارد»، بخش تک نفره Call of Duty: Modern Warfare اوایل مهر ماه به نمایش گذاشته می شود.

بخش تک نفره Call of Duty: Modern Warfare به‌زودی معرفی می‌شود

زمان چندان زیادی به عرضه بازی مورد انتظار «کال اف دیوتی: مدرن وارفر» باقی نمانده و کم کم باید خودمان را برای انتشار نسخه بتا و آزمایشی این اثر آماده کنیم. با وجود اینکه استودیوی نامدار اینفینیتی وارد در طول چند ماه اخیر اطلاعات و جزئیات گوناگونی در خصوص بازی به اشتراک گذاشته، اما هنوز هم برخی از پرسش ها بی پاسخ هستند و بازیکنان از تاریخ دقیق انتشار نسخه بتای بازی مطلع نیستند. از طرفی، بخش تک نفره Call of Duty: Modern Warfare تاکنون به نمایش گذاشته نشده و اطلاعاتی تکمیلی تری در رابطه با این بخش در دست نیست.

در همین راستا، ساعاتی پیش استودیوی اینفینیتی وارد از برنامه زمانی پیش از انتشار بازی پرده برداشت که در پی آن، اطلاعاتی نظیر تاریخ انتشار بتای عمومی و زمان رونمایی از بخش تک نفره Call of Duty: Modern Warfare در اختیار علاقه مندان قرار گرفت. بر این اساس، فاز اول بتای بازی از روز پنج شنبه 21 شهریور (12 سپتامبر) آغاز شده و تا روز دوشنبه 25 شهریور (16 سپتامبر) ادامه خواهد شد. پس از اتمام این فاز آزمایشی، نوبت به رونمایی کامل از قابلیت کراس پلی (Cross-Play) بازی می رسد که سازندگان اطلاعاتی در این خصوص منتشر خواهند کرد.

در روز پنج شنبه 28 شهریور (19 سپتامبر) دومین فاز آزمایشی بازی عرضه می شود که بازیکنان تا روز دوشنبه یکم مهر (23 سپتامبر) قادر به تجربه آن خواهند بود. سپس، در اوایل مهر ماه (اواخر سپتامبر) اینفینیتی وارد با انتشار تریلر و تصاویر مختلف، به طور کامل از بخش تک نفره Call of Duty: Modern Warfare رونمایی می کند که با برخی از کاراکترها و مراحل این بخش بازی آشنا خواهیم بود.

در دیگر خبرهای مرتبط با بخش تک نفره و داستانی کال اف دیوتی مدرن وارفر، چندی پیش تیلور کوروساکی (Taylor Kurosaki)، کارگردان و طراح داستان بازی، طی گفت و گو با وب سایت معتبر گیم اینفورمر (Game Informer) ادعا کرده که مدت زمان بخش داستانی این عنوان مطابق انتظار هواداران بوده و بازی در زمان انتشار محتوای کافی برای ارائه دارد.

شایان ذکر است؛ بازی Call of Duty: Modern Warfare برای عرضه در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم پی سی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز برنامه ریزی شده است. بد نیست بدانید که در حال حاضر نسخه های استاندارد، اپراتور و اپراتور پیشرفته به ترتیب با قیمت های 59.99، 79.99 و 99.99 دلار در فروشگاه های رسمی قابل خریداری است که با پیش خرید هر یک از آن ها، از یک سری مزایا همچون دسترسی به شخصیت کلاسیک کاپیتان پرایس در حالت Blackout بهره مند می شوید.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با بخش تک نفره Call of Duty: Modern Warfare چیست؟ به نظر شما، آیا این بخش می تواند آنطور که باید بازیکنان را درگیر خود کند؟ چه انتظاراتی از کمپین بازی دارید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر