بازی Devil May Cry 2 برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

رسانه کلیک - در جریان رویداد نینتندو دایرکت، شرکت نینتندو با انتشار یک تریلر کوتاه رسما از نسخه سوییچ بازی Devil May Cry 2 رونمایی و تاریخ انتشار آن را مشخص کرد.

بازی Devil May Cry 2 برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

با برگزاری قسمت جدید رویداد نینتندو دایرکت، خبرهای خوب و خوشحال کننده در رابطه با کنسول نینتندو سوییچ تمامی ندارد و شرکت نینتندو در جریان این مراسم یکی یکی از بازی های جدید پلتفرم خود رونمایی می کند. در همین راستا، پس از اینکه عرضه بازی مورد انتظار Overwatch روی سوییچ رسما تایید شد، حال نوبت به یکی از مجموعه های قدیمی و صدالبته پرطرفدار صنعت بازی های ویدیویی یعنی سری Devil May Cry رسید تا کاربران این کنسول از تجربه آن لذت ببرند.

به طور دقیق تر، بهار امسال بود که نسخه اول فرانچایز Devil May Cry راهی نینتندو سوییچ شد و تا حدودی بازیکنان زیادی را به خود سرگرم کرد. به دنبال این امر، به نظر می رسد شرکت کپکام از فروش و انتشار اثر مذکور روی این پلتفرم راضی بوده و با توجه به تحقق اهداف خود، خواهان تداوم همکاری خود با نینتندو است. این شرکت ژاپنی این بار در نظر دارد که بازی Devil May Cry 2 را برای نینتندو سوییچ منتشر کند و جامعه سری «ویل می کرای» بیش از پیش گسترش دهد.

بر این اساس، ساعاتی پیش شرکت نینتندو با همکاری کپکام در کنار انتشار یک تریلر کوتاه، رسما از نسخه سوییچ بازی Devil May Cry 2 پرده برداشتند. طبق گفته سازندگان، این بازی در تاریخ 28 شهریور امسال (19 شهریور) به صورت دیجیتالی راهی بازار می شود. در این میان، بد نیست اشاره کنیم که در حال حاضر امکان پیش خرید بازی در فروشگاه اینترنتی eShop فراهم شده که در صورت تمایل می توانید این اثر را با قیمت 19.99 خریداری کنید. فراموش نکنید این اولین باری است که بازی Devil May Cry 2 برای یکی از کنسول های شرکت نینتندو منتشر می شود.

بازی Devil May Cry 2 برای نخسین بار در سال 2003 میلادی به صورت انحصاری روی کنسول نسل ششم سونی یعنی پلی استیشن 2 منتشر شد. این عنوان علی رغم موفقیت های که نسخه قبلی مجموعه خود برای شرکت کپکام به همراه آورده بود، نتوانست آن طور که باید و شاید مورد استقبال منتقدان و بازیکنان قرار گیرد و در آن زمان، از این بازی به عنوان یک اثر معمولی یاد شد. با این وجود، شرکت کپکام در اواخر نسل هفتم کنسول ها، این اثر را در قالب یک نسخه کالکشن و بازسازی شده روی پلتفرم های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه کرد. سپس با گذشت پنج سال، در نهایت این عنوان روی دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم پی سی پورت شد و تجربه مهیجی از سبک هک اند اسلش را برای علاقه مندان به ارمغان آورد.

با عنایت به این صحبت ها، بازی Devil May Cry 2 در حال حاضر روی پلتفرم های ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 2، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر