شایعه های مربوط به بازی Bully 2 حقیقت ندارند

رسانه کلیک - به نظر می رسد تمامی اطلاعات و تصاویر منتشر شده از بازی Bully 2 حقیقت ندارند و ظاهرا هواداران به این زودی ها میزبان این اثر نخواهند بود!

شایعه های مربوط به بازی Bully 2 حقیقت ندارند

پس از اینکه راک استار گیمز بازی Red Dead Redemption 2 را با تمام فراز و نشیب های خود راهی بازار کرد، توجه اکثر بازیکنان به ساخت دنباله یکی از آثار قدیمی این استودیو به نام Bully رفت. عنوانی که در حال حاضر چیزی نزدیک به 13 سال از انتشارش گذشته و متاسفانه هنوز خبری از احیای دوباره آن نیست.

در طول یک سال اخیر، استودیوی راک استار گیمز بجای رونمایی از پروژه بعدی خود، کماکان از بازی های رد دد ردمپشن 2 و GTA V پشتیبانی کرده و به مرور محتویات اضافه و جدیدی را برای این دو اثر منتشر می کند. از این رو، هنوز به طور رسمی مشخص نیست که این شرکت سرشناس روی ساخت کدام بازی فعالیت می کند و در آینده نه چندان دور، شاهد عرضه چه بازی ای از سوی این سازنده با استعداد خواهیم بود. به دنبال این ابهامات، هر از چند گاهی گمانه زنی های مختلفی در رابطه با پروژه و اثر بعدی راک استار گیمز در سراسر فضای مجازی به چشم می خورد که بیشتر آن مربوط به بازی Bully 2 است.

در جدیدترین این شایعه ها، چند روز پیش بود که تصاویری از بازی Bully 2 در شبکه بزرگ یوتیوب به اشتراک گذاشته شد و به دنبال آن، شماری از هواداران به عرضه بازی در آینده نزدیک امیدوار شدند. این تصویر مربوط به منو و بخشی از نقشه بازی است که فارغ از تایید وجود بخش آنلاین چندنفره، اطلاعات چندان زیادی را از این اثر ارائه نمی کند. اما همین جزئیات اندکی که به واسطه این تصویر فاش شد، همه طرفداران پر و پا قرص Bully را حسابی هیجان زده کرد؛ به خصوص که نمایش کلمه Online در منوی بازی نوید وجود بخش چندنفره جذابی را در این اثر می دهد.

بازی Bully 2

با این حال، کمی دست نگه داشته و چندان خوشحال نباشید، چرا که این اطلاعات از ریشه شایعه ای بیش نیستند! ساعاتی پیش کاربری به نام فیلیپ بورگس (Felipe Borges) در صفحه شخصی شبکه اجتماعی توییتر خود ادعا کرد که تمامی تصاویر به دست او ساخته شده و هیچ کدام یک از آن ها صحت ندارند. به عبارتی، او شخصا انتشار این تصاویر دروغین را گردن گرفت و با عذرخواهی از تمامی هواداران اثر Bully، به شایعه های اخیر این عنوان خاتمه داد.

فیلیپ بورگس در صفحه شخصی شبکه اجتماعی توییتر خود نوشته است:

ببخشید دوستان! تمامی این تصاویر توسط بنده ساخته شده و با آن چیزی در انتظارش را ندارید، مطابقت ندارد!

گفتنی است؛ نسخه اول بازی Bully در روز 25 مهر ماه سال 85 (هفدهم ماه اکتبر سال 2006 میلادی) روی پلتفرم های ایکس باکس 360، پلی استیشن 2، Wii و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد و هم اکنون با قیمت 14.99 دلار در فروشگاه های رسمی به فروش می رسد. افزون بر این، کاربران سیستم عامل آی او اس (iOS) و اندروید نیز هم اکنون با پرداخت 6.99 دلار می توانند از تجربه بازی روی موبایل خود لذت ببرند.

ارسال نظر