بازی Assassin's Creed IV: Black Flag و Rogue راهی سوییچ می‌شود!

رسانه کلیک - بر اساس ادعای یکی از خرده فروشان یونانی، دو بازی Assassin's Creed IV: Black Flag و Assassin's Creed Rogue به‌زودی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می شود.

بازی Assassin's Creed IV: Black Flag و Rogue راهی سوییچ می‌شود!

از زمانی که دو شرکت یوبی سافت و نینتندو همکاری خوبی را با یکدیگر آغاز کردند، عناوین ویدیویی مختلفی از سوی یوبی سافت برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ منتشر شده که در غالب مواقع مورد استقبال منتقدان و بازیکنان نیز قرار گرفته اند. در این میان، سری اساسین کرید که بی شک یکی از بهترین و پرطرفدارترین مجموعه های یوبی سافت به شمار می رود، چند وقتی است که به دنیای سوییچ قدم گذاشته و ماجراجویی های خود را برای کاربران این پلتفرم رقم زده است.

در حال حاضر، چیزی در حدود پنج ماه از انتشار نسخه ریمستر بازی Assassin's Creed III روی نینتندو سوییچ می گذرد و این اثر با یک سری بهبودهای جزئی، داستان و اتفاقات شخصیت کانر را برای کاربران این کنسول روایت کرد. حال، به نظر می رسد یوبی سافت قصد دارد تا نسخه های بیشتری از این مجموعه را به دست دارندگان نینتندو سوییچ برساند، به طوری که ساعاتی پیش یکی از خرده فروشان معتبر یونانی دو بازی Assassin's Creed IV: Black Flag و Assassin's Creed Rogue را برای این پلتفرم لیست کرد.

به طور دقیق تر، چندی پیش نسخه نینتندو سوییچ دو بازی Assassin's Creed IV: Black Flag و Assassin's Creed Rogue برای دقایقی در فروشگاه اینترنتی The Console Club به چشم خورد که بر اساس آن، این دو عنوان محبوب در قالب یک باندل با قیمت 38.90 یورو پیش فروش می شد. در ادامه، طولی نکشید که این خرده فروش معروف یویانی پیش فروش هر دو بازی را متوقف و صفحه مربوط به آن ها را حذف کرد. با این وجود، خبر عرضه این دو اثر برای سوییچ از چشم عده ای از کاربران پنهان نماند و هم اکنون گمانه زنی های متعددی در این خصوص در سراسر فضای مجازی به گوش می رسد.

بازی Assassin's Creed IV: Black Flag

ذکر این نکته مهم است که عناوین Assassin's Creed IV: Black Flag و Assassin's Creed Rogue برای نخستین بار روی کنسول های نسل هفتم ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 و همچنین پی سی منتشر شدند و سپس با گذشت زمان یوبی سافت هر دو بازی را به دست کاربران ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 رساند.

با این حال، شرکت نینتندو و یوبی سافت تا به این لحظه هیچ واکنشی در قبال این گزارش از خود نشان نداده اند و بدین خاطر، هنوز نمی توان با قاطعیت عرضه این اثر روی کنسول نینتندو سوییچ را تایید کرد. هرچند، بد نیست بدانید که خبر عرضه نسخه ریمستر بازی Assassin's Creed III برای سوییچ نیز در ابتدا توسط یک خرده فروش مشهور اروپایی فاش شده بود که بعدها به حقیقت پیوست.

در دیگر خبرهای مرتبط با کنسول سوییچ، چندی پیش شرکت نینتندو طی پیامی رسما اعلام کرد که قسمت بعدی برنامه نینتندو دایرکت در ساعت 2:30 دقیقه بامداد روز پنجشنبه 12 شهریور به وقت ایران (4 سپتامبر) پخش می شود. گفته شده مدت زمان این رویداد چیزی در حدود 40 دقیقه است که در جریان آن آثاری همچون Pokemon Sword & Shield و Luigi Mansion 3 به نمایش گذاشته خواهد شد. حال که شایعه عرضه دو بازی Assassin's Creed IV: Black Flag و Assassin's Creed Rogue روی سوییچ به گوش رسیده، چندان بعید نیست که طی این برنامه شاهد تایید رسمی آن از سوی نینتندو باشیم.

در انتها، شایان ذکر است که هر دو بازی «اساسین کرید IV: بلک فلگ» و Assassin's Creed Rogue در حال حاضر روی پلتفرم های ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 و پی سی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر