با پرفروش ترین بازی های ماه جولای آشنا شوید

رسانه کلیک – گروه تحقیقاتی NPD ساعاتی پیش فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه جولای 2019 در ایالات متحده آمریکا را به اشتراک گذاشت.

با پرفروش ترین بازی های ماه جولای آشنا شوید

موسسه آماری و تحلیلگر NPD که وظیفه بررسی و تنظیم گزارش فروش بازی‌ ها، نرم افزارها، سخت افزارها و لوازم جانبی گیمینگ در ایالات متحده آمریکا را برعهده دارد، طبق روال همیشه چندی پیش از لیست پرفروش ترین بازی های ماه جولای 2019 به همراه پرفروش ترین آثار ویدیویی سال جاری و 12 ماه اخیر پرده برداشت که بر اساس آن، بازی جدید Madden NFL 20 در حالی که به خوبی انتظار منتقدان و بازیکنان را برآورده نکرد، به عنوان پرفروش ترین بازی این ماه در آمریکا لقب گرفت.

Madden NFL 20 به عنوان بازی جدید این ماه با وجود اینکه فروش بسیار خوبی را در منطقه انگلستان و چه بسا اقصی نقاط جهان تجربه نکرد و حتی ضد و نقیض های فراوانی در نقدهای این اثر شاهد هستیم، اما از آنجا که بازی یکی از محبوب ترین ورزش های کشور ایالات متحده یعنی فوتبال آمریکایی را شبیه سازی کرده و تجربه هیجان انگیزی از رقابت های آن را برای علاقه مندان به ارمغان آورده، در ماه اول انتشار خود قادر به حضور در رتبه نخست جدول شد.

رتبه دوم جدول به بازی جدید کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ یعنی Fire Emblem: Three Houses تعلق دارد که به لطف روایت داستان درگیرکننده و حضور شخصیت های به یاد ماندنی، به خوبی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته و تاحدودی فروش قابل قبولی را در سراسر جهان تجربه کرده است. در ادامه، بازی Super Mario Maker 2 که ماه گذشته در رده دوم جدول به چشم می خورد، حال این بار با یک پله سقوط، به عنوان سومین بازی پرفروش ماه جولای در آمریکا شناخته می شود. نکته قابل توجه گزارش ماه جولای این است که از میان 10 بازی پرفروش، شش اثر مربوط به عناوین نینتندو سوییچ است که بی شک یک موفقیت بزرگ برای این کنسول هیبریدی به شمار می رود.

بر اساس گفته گروه NPD، درآمد کلی صنعت بازی‌ های ویدیویی در ماه جولای به بیش از 762 میلیون دلار رسیده که در مقایسه با ماه جولای سال گذشته، تفاوتی ندارد. میزان درآمد حاصل از فروش بازی ها در این ماه نیز برابر با 340 میلیون دلار اعلام شده که از افزایش 34 درصدی درآمد این بخش نسبت به بازه مشابه سال قبلی حکایت دارد. علاوه بر این، میزان فروش سخت افزارها و لوازم جانبی گیمینگ در ماه جولای به ترتیب از مرز 169 و 254 میلیون دلار عبور کرده است که به کاهش درآمد 22 و 12 درصدی نسبت به بازه مشابه سال قبلی اشاره می کند.

در ادامه، می‌‌ توانید فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه جولای 2019 را مشاهده کنید. توجه داشته باشید فروش دیجیتالی عناوین ویدیویی «*» دار و فروش دیجیتالی نسخه رایانه شخصی عناوین ویدیویی «**» دار در نظر گرفته نشده است.

پرفروش ترین بازی های ماه جولای 2019

این فهرست شامل بازی‌ های تمامی پلتفرم ها می شود.
 1. Madden NFL 20**
 2. Fire Emblem: Three Houses*
 3. Super Mario Maker 2*
 4. Marvel: Ultimate Alliance 3: The Black Order*
 5. Minecraft***
 6. Grand Theft Auto V
 7. Super Smash Bros. Ultimate*
 8. Mortal Kombat 11
 9. Mario Kart 8*
 10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
 11. Marvel's Spider-Man
 12. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
 13. Call of Duty: Black Ops IIII**
 14. Crash Team Racing: Nitro Fueled
 15. Red Dead Redemption II
 16. Tom Clancy's The Division 2**
 17. MLB 19: The Show
 18. New Super Mario Bros. U Deluxe*
 19. NBA 2K19
 20. Assassin's Creed: Odyssey

پرفروش ترین بازی های سال 2019

این فهرست بر اساس فروش بازی ها از ابتدای سال تا انتهای ماه جولای تهیه شده است.
 1. Mortal Kombat 11
 2. Kingdom Hearts III
 3. Tom Clancy's The Division 2**
 4. Anthem**
 5. Resident Evil 2 2019
 6. Super Smash Bros. Ultimate*
 7. Red Dead Redemption II
 8. Madden NFL 20**
 9. Days Gone
 10. MLB 19: The Show

پرفروش ترین بازی های 12 ماه اخیر

 1. Red Dead Redemption II
 2. Call of Duty: Black Ops 4**
 3. NBA 2K19
 4. Super Smash Bros. Ultimate*
 5. Marvel's Spider-Man
 6. Madden NFL 19**
 7. Assassin's Creed: Odyssey
 8. Mortal Kombat 11
 9. FIFA 19**
 10. Battlefield V**
ارسال نظر