زمان معرفی بازی Need for Speed 2019 مشخص شد

رسانه کلیک - بر اساس بیانیه جدید شرکت الکترونیک آرتز، بازی Need for Speed 2019 در روز 23 مرداد رسما معرفی و به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

زمان معرفی بازی Need for Speed 2019 مشخص شد

نید فور اسپید در حالی که جزء یکی از محبوب ترین مجموعه های ریسینگ و ماشین رانی در سراسر جهان به شمار می رود، اما در چند سال اخیر آنطور که باید و شاید گیم پلی فوق العاده مهیج و بی عیب و نقصی را تقدیم طرفداران خود نکرده و حواشی های زیادی پیرامون این فرانچایز به وجود آمده است. با این حال، شرکت الکترونیک آرتز مشابه سال های گذشته کماکان به دنبال توسعه سری Need for Speed است و در ادامه سال جاری، نسخه جدید این مجموعه را به دست بازیکنان خواهد رساند.

به عبارت دقیق تر، پیش از برگزاری مراسم E3 2019، شرکت الکترونیک آرتز رسما از عرضه بازی Need for Speed 2019 در طول سال جاری خبر داد. به گفته سازندگان، این عنوان در کنار پایبندی به فرمول اصلی مجموعه خود، تجربه هیجان انگیزی از تقابل مسابقات خیابانی و پلیس‌ ها را برای علاقه مندان به ارمغان می آورد. با همه این ها، متاسفانه نسخه بعدی نید فور اسپید هنوز به نمایش گذاشته نشده و هیچ اطلاعات و ویدیویی از آن در دست نیست.

در همین رابطه، سرانجام انتظارها به پایان رسید و وب سایت رسمی نید فور اسپید با آغاز شمارش معکوس، زمان معرفی بازی Need for Speed 2019 را رسما مشخص کرد. بر این اساس، نسخه جدید این مجموعه کمتر از دو روز دیگر یعنی در تاریخ 23 مرداد (14 آگوست) معرفی می شود. انتظار می رود در طول این مراسم اطلاعاتی در خصوص بخش تک نفره و چندنفره آنلاین بازی ارائه شود و چه بسا در کنار انتشار یک تریلر سینماتیک، شاهد نمایش یک تریلر از گیم پلی این عنوان نیز باشیم.

البته، زمان چندان زیادی به برگزاری رویداد بزرگ Gamescom 2019 باقی نمانده و این نمایشگاه از روز 29 مرداد الی 2 شهریور در شهر برلین کشور آلمان برگزار خواهد شد. در این میان، شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت الکترونیک آرتز در جریان این مراسم یک کنفرانس مطبوعاتی نسبتا بزرگی برگزار می کند تا به طور کامل به معرفی آثار جدید خود نظیر فیفا 20 و Plants Vs. Zombies: Garden Warfare بپردازد ( الکترونیک آرتس در Gamescom 2019 حضور دارد؟ ).

حال، از آنجا که غالب نسخه های سری نید فور اسپید حضور پررنگی در نمایشگاه های گیمزکام داشته اند، به نظر می رسد شرکت الکترونیک آرتز با نمایش مختصر بازی Need for Speed 2019 طی دو روز آینده، شرایط را برای رونمایی کامل از این عنوان در شب افتتاحیه گیمزکام 2019 یعنی روز 28 مرداد (19 آگوست) فراهم می کند. از این رو، ظاهرا اطلاعات تکمیلی این عنوان در جریان رویداد مذکور در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر