اپلیکیشن HiCare؛ راهکاری جامع برای بروزرسانی سریع گوشی‌ های هوشمند هواوی

رسانه کلیک - اپلیکیشن HiCare مخصوص گوشی‌های هواوی توسعه یافته و به کاربر کمک می‌کند علاوه بر دریافت خدمات مختلف، به راحتی گوشی خود را بروزرسانی کند. 

اپلیکیشن HiCare؛ راهکاری جامع برای بروزرسانی سریع گوشی‌ های هوشمند هواوی

هواوی اپلیکیشن اختصاصی خود با نام HiCare را با هدف ارائه خدمات آنلاین به کاربران گوشی‌های هوشمند این برند، عرضه کرده است. خدمات برنامه HiCare شامل خدمات پس از فروش آنلاین، ارسال بازخورد درباره مشکلات، آموزش ویژگی‌های مختلف گوشی، معرفی مراکز خدمات پس از فروش و آگاهی از وضعیت گارانتی گوشی و... می‌شود. علاوه بر موارد ذکر شده، این اپلیکیشن کاربردی امکان رفع مشکلات نرم افزاری و به‌روزرسانی گوشی‌های هوشمند هواوی را برای کاربران فراهم کرده است.

یکی از قابلیت‌های جذاب این برنامه، عیب‌یابی گوشی‌های هوشمند هواوی است؛ در صورتی که گوشی با مشکل نرم افزاری مواجه شود، برنامه HiCare با نمایش یک اعلان توجه کاربر را جلب می‌کند و راهکارهای حل مشکل را در اختیار وی قرار می‌دهد.

در آپدیت گوشی نیز اپلیکیشن HiCare علاوه بر بروزرسانی‌های رسمی، در صورت درخواست کاربر به‌روزرسانی آزمایشی را هم در اختیارش قرار می‌دهد. در صورتی که به هر دلیل برای به‌روزرسانی سیستم عامل و رابط کاربری گوشی به شکل OTA (آپدیت خودکار در هنگام اتصال به اینترنت) اعلان مورد نظر را دریافت نکردید، می‌توانید با مراجعه به برنامه HiCare به صورت دستی جدیدترین به‌روزرسانی عرضه شده برای گوشی هواوی خود را جستجو کنید.

علاوه بر قابلیت های فوق، شما می توانید در بخش چت این اپلیکشن به صورت آنلاین با کارشناسان فنی هواوی حتی به زبان فارسی در ارتباط با مشکلات خود صحبت کرده و همچنین نشانی نزدیک ترین مرکز خدمات هواوی را پیدا کنید.

آموزش بروزرسانی گوشی‌های هوشمند هواوی با استفاده از اپلیکیشن HiCare

 • ابتدا آخرین نسخه برنامه HiCare را با استفاده از این لینک دانلود کرده و آن را روی گوشی هواوی خود نصب کنید.
 • پس از نصب موفق، برنامه HiCare را اجرا کنید.
 • وارد حساب کاربری هواوی خود شوید؛ در صورتی که حساب کاربری هواوی ندارید، با استفاده از این لینک یک حساب کاربری جدید بسازید.
 • پس از ورود به حساب کاربری، کشوری را که در آن اقامت دارید، انتخاب کنید.
 • مجوزهای دسترسی و قوانین برنامه را قبول کنید.

 • از نوار ابزار قسمت بالایی برنامه گزینه Service را انتخاب کرده و به قسمت Update‌ بروید.
 • با ورود به این بخش، تیک مربوط به قوانین برنامه را بزنید و سپس گزینه Apply را انتخاب کنید.

 • در این بخش، برنامه HiCare سرورها را برای پیدا کردن آخرین روزرسانی‌ها جستجو می‌کند.
 • در صورتی که بروزرسانی جدیدی برای گوشی شما عرضه شده باشد، گزینه Download and install ظاهر می‌شود.
 • با لمس گزینه Download and install، مراحل دانلود و نصب آخرین نسخه به‌روزرسانی عرضه شده برای گوشی هوشمند شما آغاز می‌شود.
 • پس از دانلود به‌روزرسانی، گوشی شما به شکل خودکار راه اندازی مجدد می‌شود تا آپدیت جدید را نصب کند.

پس از پایان مراحل نصب، می‌توانید از رابط کاربری آپدیت ‌شده‌ لذت ببرید. در حال حاضر اکثر گوشی‌های هوشمند جدید برند هواوی (از جمله سری Huawei P30) از قابلیت به‌روزرسانی با برنامه HiCare پشتیبانی می‌کنند.

اگر گوشی هواوی دارید، پیشنهاد می‌کنیم با نصب اپلیکیشن HiCare گوشی هوشمند خود را برای همیشه بروز نگه دارید و حتی مشکلات نرم‌افزاری آن را با راهنمایی‌های گام به گام اپلیکیشن، برطرف کنید.

ارسال نظر