بازی های رایگان ماه اوت پلی استیشن پلاس مشخص شد

رسانه کلیک – شرکت سرگرمی‌ های تعاملی سونی ساعاتی پیش از فهرست بازی های رایگان ماه اوت 2019 پلی استیشن پلاس پرده برداشت که مثل همیشه شامل دو بازی برای کنسول پلی استیشن 4 می شود.

بازی های رایگان ماه اوت پلی استیشن پلاس مشخص شد

در پی انتشار اسامی بازی های رایگان ماه اوت سرویس ایکس باکس لایو گلد، حال این بار نوبت به سونی رسید که کاربران خود را در جریان بازی های رایگان این ماه سرویس پلی استیشن پلاس بگذارد. بدین ترتیب، این شرکت ژاپنی چندی پیش فهرست بازی های رایگان ماه اوت 2019 پلی استیشن پلاس را در بلاگ رسمی خود منتشر کرد که این سری خبری از بازی های بسیار محبوب و نام آشنایی نیست!

در حالی که سونی در ماه گذشته بنا به دلایل نامشخصی از عرضه رایگان بازی Pro Evolution Soccer 2019 خودداری و اقدام به انتشار اثر Detroit: Become Human کرد و این موضوع حواشی های زیادی را به هم همراه داشت، این شرکت مثل همیشه طی ماه اوت دو بازی رایگان را برای کاربران کنسول پلی استیشن 4 در نظر گرفته است.

Sniper Elite 4 اولین و برجسته ترین بازی رایگان این ماه سرویس پلی استیشن پلاس است که هم اکنون نزدیک به سه سال از انتشار آن می گذرد. این عنوان تا حدودی مشکلات اساسی نسخه های پیشین مجموعه خود را برطرف کرده و تا حد قابل قبولی تجربه لذت بخشی از بازی شوتر را برای شما به ارمغان می آورد. دیگر اثر رایگان این ماه، Wipeout Omega Collection نام دارد که شامل دو بازی WipEout 2048 و WipEout HD شده و کاربران با دریافت آن به بسته الحاقی HD Fury نیز دسترسی خواهند داشت.

فراموش نکنید که فرصت دریافت بازی های رایگان ماه جولای سرویس پلی استیشن پلاس در روز چهاردهم مرداد ماه به پایان خواهد رسید. بر این اساس، چنانچه تا به امروز موفق به دریافت بازی‌ های این ماه نشده‌ اید، هم اکنون دو عنوان Detroit: Become Human و Horizon Chase Turbo را به حساب کاربری خود اضافه کنید.

در ادامه می‌ توانید فهرست کامل اسامی بازی های رایگان ماه جولای 2019 پلی استیشن پلاس را مشاهده کنید. هر دو عنوان ویدیویی زیر از روز چهاردهم مرداد (5 آگوست) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول پلی‌ استیشن 4 و مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌ گیرد.

بازی‌ های رایگان کنسول پلی‌ استیشن 4

  • Sniper Elite 4
  • Wipeout Omega Collection

شایان ذکر است؛ عناوین ویدیویی مذکور صرفا برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس در نظر گرفته شده است. جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه اوت 2019 پلی استیشن پلاس در تاریخ یاد شده به فروشگاه رسمی پلی‌ استیشن استور مراجعه کنید.

در دیگر خبرهای مرتبط با پلی استیشن پلاس، به نظر می رسد شرکت سونی از ابتدای ماه آگوست به دنبال افزایش قیمت اشتراک این سرویس در دو منطقه اروپا و آسیا است که در این صورت، بد نیست عضویت خود در پلی استیشن پلاس را هم اکنون تمدید کنید ( قیمت اشتراک PlayStation Plus افزایش پیدا می کند ).

ارسال نظر