تماشا کنید: با ویژگی های دوربین گلکسی اس 10 پلاس آشنا شوید

رسانه کلیک - نسخه پلاس پرچمدار فعلی سامسونگ با بهره گیری از دوربین سه گانه، عملکرد بسیار خوبی در بخش عکاسی و فیلمبرداری دارد. در این ویدیو شما را با ویژگی های دوربین گلکسی اس 10 پلاس آشنا می کنیم.

تماشا کنید: با ویژگی های دوربین گلکسی اس 10 پلاس آشنا شوید

سامسونگ برای ارایه بهترین امکانات عکاسی و فیلمبرداری، علاوه بر دو ماژولی که در اس 9 پلاس شاهدش بودیم، یک نمونه واید انگل را هم به دوربین گلکسی اس 10 پلاس اضافه کرده است. این گوشی اکنون به سه سنسور دوربین مجهز شده و از این طریق امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

برای دوربین اصلی این پرچمدار قابلیت دیافراگم دوگانه یا همان Dual Aperture در نظر گرفته شده است. با توجه به وجود این فناوری کاربر می تواند بین دو حالت f/1.5 و f/2.4، میزان باز بودن دیافراگم لنز را مشخص کند. با این کار عکس ها با جذب نور صحیح و نویز کمتر به ثبت خواهند رسید.

برنامه دوربین Galaxy S10 Plus پلاس از هوش مصنوعی بهره می برد. این ویژگی کاربر را برای ثبت عکس های باکیفیت تر باتوجه به شرایط سوژه و محیط اطراف کمک می کند. با توجه به قرارگیری هوش مصنوعی، قابلیتی با عنوان Shot suggestions به برنامه دوربین اضافه شده است. با فعال سازی این ویژگی حین عکاسی، سوژه و صحنه مورد نظر به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد و بهترین قاب بندی برای ثبت تصاویر به شما پیشنهاد می شود.

دوربین گلکسی اس 10 پلاس

از دیگر ویژگی های دوربین گلکسی اس 10 پلاس می توان به زوم اپتیکال دو برابری، عکاسی پرتره، نایت مود، اچ دی آر، حالت Pro و AR Emoji اشاره کرد. این پرچمدار امکان فیلمبرداری با رزولوشن 4K و نرخ 60 فریم بر ثانیه را به کاربر ارایه می کند. همچنین قابلیت سوپراسلوموشن برای ضبط ویدیوهای 960 فریم بر ثانیه هم در آن وجود دارد.

دوربین سلفی این گوشی شامل یک لنز واید با سنسور 10 مگاپیکسل و یک نمونه دیگر با رزولوشن 8 مگاپیکسل برای تشخیص عمق می شود. با توجه به حضور ماژول دوگانه امکان زوم و عکاسی پرتره به این بخش اضافه شده است.

ارسال نظر