نسخه بهبودیافته نینتندو سوییچ از راه رسید

رسانه کلیک - شرکت نینتندو نسخه بهبودیافته کنسول سوییچ را عرضه کرد. نینتندو سوییچ جدید از پردازنده بروز شده بهره و شارژدهی بالاتری دارد.

نسخه بهبودیافته نینتندو سوییچ از راه رسید

هفته گذشته شاهد رونمایی از کنسول جدید نینتندو، سوییچ لایت بودیم ( نینتندو سوییچ لایت به صورت رسمی معرفی شد ). امروز این شرکت نسخه بهبودیافته نینتندو سوییچ را روانه بازار کرده است. این مدل در مقایسه با گذشته تغییرات کمی را تجربه کرده که برای مثال می توان به شارژدهی بالاتر باتری اشاره کرد.

این کنسول از چیپست بروز شده استفاده می کند که به نظر می رسد با پردازنده مورد استفاده در کنسول سوییچ لایت یکسان باشد. این چیپست دارای کدنام Mariko بوده و نسخه مخصوصی از پردازنده تگرا X1 است. این پردازنده در مقایسه با مدل اصلی ابعاد کوچکتری داشته و انرژی کمتری مصرف می کند. تغییر در حافظه Nand یکی دیگر از بروزرسانی هایی بوده که باعث کاهش مصرف انرژی این کنسول شده است. این تغییرات در تاییدیه FCC به چشم می خورند.

این تغییرات باعث شارژدهی دو برابری این کنسول شده اند. شارژدهی نسل گذشته این کنسول در بازه 2.5 تا 6.6 ساعت بود؛ با این حال شارژدهی نسخه بهبودیافته آن در محدوده 4.5 تا 9 ساعت قرار دارد. این کنسول در وبسایت رسمی نینتندو حضور دارد ولی این شرکت از آن به صورت رسمی رونمایی نکرده است.

این کنسول دارای شماره مدل (HAC-001(-01 است که در مقایسه با گذشته تغییر کرده است. در وبسایت رسمی سازنده این کنسول به شارژدهی بالاتر باتری اشاره شده، بنابراین از این روش نیز می توان به تولید نسخه بهبودیافته آن پی برد.

بر اساس اطلاعات حاضر در وبسایت رسمی نینتندو، نسخه بهبودیافته سوییچ در اواسط آگوست وارد بازار می شود. قیمت این کنسول در مقایسه با گذشته تغییری نداشته و همچنان برای خرید آن باید 299.99 دلار هزینه کنید. سوییچ لایت به عنوان نسخه ارزان تر این کنسول با قیمت 199.99 دلار به فروش می رسد.

ارسال نظر