منتظر عرضه مدل دیگر نینتندو سوییچ در سال جاری نباشید!

رسانه کلیک - بر اساس گفته مدیر ارشد شعبه آمریکای شرکت نینتندو، فارغ از کنسول نینتندو سوییچ لایت، مدل دیگر نینتندو سوییچ در سال جاری راهی بازار نمی شود.

منتظر عرضه مدل دیگر نینتندو سوییچ در سال جاری نباشید!

در حالی که کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ به خوبی انتظار سازندگان را برآورده کرده و حتی در بحث میزان فروش، طی چند ماه اخیر دست دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 را از پشت بسته و به عنوان پرفروش ترین کنسول ماه های اخیر لقب گرفته است، تا پیش از دیروز بسیاری از شایعه ها از عرضه مدل کوچک شده و ارزان قیمت این دستگاه حکایت داشتند.

سرانجام پس از گمانه زنی های فراوان، شرکت نینتندو به طور غیرمنتظره از مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ تحت عنوان نینتندو سوییچ لایت رونمایی کرد ( نینتندو سوییچ لایت به صورت رسمی معرفی شد ). این دستگاه در مقایسه با مدل اصلی، به صفحه نمایش کوچک تری مجهز شده و قیمت آن نیز نزدیک به 100 دلار ارزان تر است.

اگرچه شایعه عرضه مدل کوچک شده کنسول نینتندو سوییچ در نهایت به حقیقت پیوست، اما برخی دیگر از گزارش ها به ساخت و عرضه مدل ارتقا یافته و قدرتمند نینتندو سوییچ نیز اشاره کردند که درستی یا نادرستی آن هنوز مشخص نیست. در همین راستا، چندی پیش آقای داگ بوزر (Doug Bowser)، مدیر ارشد شعبه آمریکای شرکت نینتندو، طی گفتگو با وب سایت CNET رسما اعلام کرد که نینتندو سوییچ لایت تنها مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ در سال جاری است و فارغ از این دستگاه، بازیکنان منتظر معرفی مدل دیگر نینتندو سوییچ نباشند.

این بدان معناست که نینتندو هیچ برنامه ای برای عرضه مدل دیگر نینتندو سوییچ در سال جاری میلادی ندارد. با این حال، صحبت های داگ بوزر هرگز شایعه ساخت و عرضه مدل ارتقا یافته و قدرتمند نینتندو سوییچ را رد نکرده و چه بسا در صورتی که این مدل هم اکنون مراحل ساخت خود را در شرکت نینتندو طی کند، ممکن است در اوایل سال آینده میلادی و شاید همزمان با عرضه کنسول ایکس باکس اسکارلت راهی بازار شود.

کنسول نینتندو سوییچ لایت در تاریخ 29 شهریور در سه رنگ مختلف زرد، خاکستری و فیروزه‌ ای با قیمت 199 دلار روانه بازار خواهد شد. نسخه تولید محدود این کنسول نیز برای عرضه در 17 آبان برنامه ریزی شده است.

ارسال نظر