نینتندو سوییچ لایت به صورت رسمی معرفی شد

رسانه کلیک - نینتندو سوییچ لایت از راه رسید. این کنسول در مقایسه با نینتندو سوییچ از نمایشگر کوچکتری بهره می برد و قیمت پایین تری دارد.

نینتندو سوییچ لایت به صورت رسمی معرفی شد

ساعاتی پیش شرکت نینتندو از نسخه جدید کنسول سوییچ رونمایی کرد. نینتندو سوییچ لایت در مقایسه با نسخه استاندارد خود 100 دلار ارزان تر بوده و از صفحه نمایش کوچک تری بهره می برد. نینتندو ادعا کرده عملکرد این کنسول تفاوتی با نسخه استاندارد ندارد چرا که برای هر دو از سخت افزار یکسانی استفاده کرده است.

این کنسول جدید دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی لمسی با رزولوشن اچ دی است. طراحی نینتندو سوییچ لایت بهبود یافته و با رنگ های زرد، خاکستری و فیروزه ای وارد بازار می شود. نمونه خاکستری رنگ آن در نسخه های تولید محدود نیز به تولید می رسد. در حالی که نینتندو سوییچ 400 گرم وزن دارد، وزن نسخه لایت آن به 277 گرم می رسد. این کنسول از کنترلر ثابت بهره می برد.

نینتندو سوییچ لایت

شارژدهی باتری این کنسول کوچک در مقایسه با نینتندو سوییچ بهبود داشته که علتش را باید در طراحی کارآمد تراشه آن جستجو کرد. نینتندو ادعا کرده این کنسول جدید در برخی بازی ها مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild نسبت به مدل استاندارد، 1 ساعت شارژدهی بالاتری دارد.

نینتندو سوییچ لایت از تمام بازی های نسخه استاندارد سوییچ پشتیبانی می کند. کاربران قادر به اتصال این کنسول بازی به تلویزیون نبوده و همچنین این محصول از ویژگی هایی مانند HD Rumble و دوربین IR Motion پشتیبانی نمی کند.

قیمت و تاریخ عرضه نینتندو سوییچ لایت

این کنسول کوچک از تاریخ 20 سپتامبر با قیمت 199.99 دلار وارد بازار می شود. نسخه تولید محدود این کنسول، Pokémon Sword و Shield از تاریخ 8 نوامبر سال جاری میلادی در اختیار خریداران قرار می گیرد. انتظار می رود این کنسول جدید همانند نسخه استاندارد خود به فروش بالایی در بازارهای جهانی دست پیدا کند.

ارسال نظر