بهترین اپلیکیشن دانلود از یوتیوب برای اندروید و iOS را بشناسید!

رسانه کلیک - یوتیوب محبوبیت بالایی در میان کاربران دارد و روزانه افراد زیادی مشغول تماشای ویدیو در این سرویس هستند. در این مطلب بهترین اپلیکیشن دانلود از یوتیوب را معرفی می کنیم.

بهترین اپلیکیشن دانلود از یوتیوب برای اندروید و iOS را بشناسید!

یوتیوب محبوب ترین شبکه اشتراک گذاری ویدیو در جهان است که قابلیت دانلود ویدیوهای آن وجود ندارد. در این مقاله قصد داریم تا نحوه دانلود ویدیوهای این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و iOS را توضیح دهیم.

اپلیکیشن دانلود از یوتیوب در اندروید

برای دانلود ویدیوهای یوتیوب روی سیستم عامل اندروید، باید مشهورترین ابزار دانلود، اپلیکیشن TubeMate را دانلود کنید. این برنامه از طریق گوگل پلی قابل دریافت نیست اما کار کردن با این برنامه بسیار ساده است.

پس از نصب به تنظیمات گوشی رفته و وارد بخش Security شوید. به پایین صفحه رفته تا به گزینه Unknown sources برسید و کلید آن را روشن کنید. حال می توانید به این برنامه مراجعه کرده و ویدیو مدنظر خود را دانلود کنید.

فضای داخلی این برنامه دقیقا شبیه نسخه اندرویدی یوتیوب طراحی شده است. شما می توانید ویدیو موردنظر خود را جستجو کرده و دکمه قرمز رنگ Download در پایین صفحه را لمس کنید.

برای دانلود ویدیوها می توانید فرمت دانلود و کیفیت ها را مشخص کنید. همچنین می توانید ویدیوها را روی یک لیست ذخیره کنید تا بعدا آن ها را دانلود کنید.

اپلیکیشن دانلود از یوتیوب در iOS

برای دستگاه هایی که از سیستم عامل iOS استفاده می کنند، باید یک برنامه مدیریت فایل با نام Documents را دانلود کنید. Documents یک برنامه مخصوص مدیریت فایل است؛ با این حال قابلیت دانلود ویدیوهای یوتیوب را نیز دارد.

اول از همه باید به یوتیوب رفته و ویدیو موردنظر خود را پیدا کنید. سپس روی علامت Share کلیک و گزینه Copy Link را انتخاب کنید.

برنامه Documents را باز کنید و دنبال علامت مرورگر وب در آن باشید. روی علامت آن کلیک کنید و وارد وب سایت Savefrom.net شوید. آدرسی که در یوتیوب کپی کردید را در این صفحه Paste کنید. کیفیت درخواستی خود را وارد کرده و عملیات دانلود را آغاز کنید.

ویدیوها در پوشه ای با نام Document در برنامه Photos ذخیره می شوند.

ارسال نظر