جانی آیو شرکت اپل را ترک می کند

رسانه کلیک - جانی آیو خبر از جدایی خود از شرکت اپل داد. این طراح افسانه ای شرکت خود را تاسیس می کند.

جانی آیو شرکت اپل را ترک می کند

زمانی که صحبت از اپل می شود، نام چندین شخصیت مهم به ذهن افراد خطور می کند. در کنار بسیاری از نام ها مانند استیو جابز، جانی آیو نیز یکی از افرادی محسوب می شود که نام آن با برند اپل عجیبن شده است. آیو در سه دهه گذشته مغز متفکر طراحی معروف ترین و محبوب ترین محصولات تولیدی اپل بوده است.

جانی آیو به تازگی اپل کرده شرکت اپل را ترک می کند. این طراح نابغه به همکاران خود خبر از تاسیس شرکت طراحی مخصوص خود را داده است. علاقه مندان به اپل نباید نگران طراحی آینده محصولات این شرکت باشند چرا که این غول فناوری آمریکایی یکی از مشتریان LoveFrom، شرکت آیو خواهد بود.

تیم کوک، مدیر عامل اپل در رابطه با جدایی آیو از این شرکت گفته است:

اپل از استعدادهای آیو به صورت مستقیم با پروژه های انحصاری او استفاده می کند. علاوه بر این آیو، از صبر و عملکرد فوق العاده تیم طراحی که ایجاد کرده است نیز بهره می بریم. پس از چندین سال همکاری نزدیک، خوشحالم که رابطه ما ادامه پیدا می کند. من به دنبال همکاری با آیو در آینده هستم.

جانی آیو در رابطه با این جدایی اعلام کرد:

پس از نزدیک به 30 سال و انجام پروژه های بی شمار، من بیشتر به این موضوع افتخار می کنم که موفق به ایجاد یک تیم فوق العاده در اپل شده ام. این تیم هم اکنون بسیار قدرتمندتر از گذشته است. تیم طراحی اپل از این پس با سرپرستی Evans Hankey و Alan Dye به کار خود ادامه می دهد.

جانی آیو علاوه بر طراحی سخت افزارهای اپل ، در بخش نرم افزار نیز فعالیت بالایی داشته است که مهم ترین آن، طراحی سیستم عامل iOS 7 با رابط کاربری انقلابی است.

ارسال نظر