بازی Death Stranding یک شاهکار است!

رسانه کلیک - در جریان جلسه پرسش و پاسخ، آقای تامی ارل جنکینز، ستاره دنیای سینما، بازی Death Stranding را یک شاهکار و اثر بی نظیر توصیف کرد.

بازی Death Stranding یک شاهکار است!

درست پیش از برگزاری نمایشگاه سالانه E3 2019، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی با همکاری استودیوی « کوجیما پروداکشنز » سرانجام به طور کامل از بازی مورد انتظار Death Stranding رونمایی کرد. در جریان این معرفی، اطلاعات زیادی در خصوص گیم پلی و داستان بازی به اشتراک گذاشته شد و به لطف انتشار ویدیوهای مختلف، بازیکنان تا حدودی با جهان این اثر آشنا شدند. ویدیوهایی که نه تنها دنیای خارق العاده این عنوان را به تصویر کشانده، بلکه از نقش آفرینی برخی ستارگان هالیوود از جمله «مدس میکلسن» و «تامی ارل جنکینز» در این بازی نیز خبر داده است.

بر اساس این اطلاعات، مدس میکلسن و تامی ارل جنکینز به ترتیب در نقش دو شخصیت کلیف و دای هاردمن در این عنوان حضور دارند و در کنار سایر هنرپیشه ها، شاهد نقش آفرینی این دو ستاره در بازی خواهیم بود. حال، چندی پیش کاربران و علاقه مندان به بازی Death Stranding گفتگویی را با تامی ارل جنکینز ترتیب دادند که در جریان آن، سوالاتی در خصوص کیفیت بازی مطرح شد.

تامی ارل جنکینز (Tommie Earl Jenkins) در حالی که از ارائه جزئیات بیشتر در خصوص کاراکتر دای هاردمن خودداری کرد، در پاسخ به سوال مبنی بر کیفیت بازی، این عنوان را یک شاهکار تمام عیار خطاب کرد.

آقای تامی ارل جنکینز در این باره می گوید:

من فکر می کنم این بازی یک شاهکار است.

این اولین باری نیست که تعدادی از افراد مطرح صنعت سینما و بازی های ویدیویی به خارق العاده بودن عنوان Death Stranding اشاره می کنند. با توجه به ادعای این افراد و تریلرهای منتشر شده، به نظر می رسد این اثر در کنار تعریف المان ها و مکانیزم های جدید در بازی ها، برخی از مرزهای صنعت بازی های ویدیویی را جابه‌جا کند و چه بسا در آینده به یک الگو و منبع الهام گیری برای سایر بازی ها نیز تبدیل شود.

قرار است بازی Death Stranding در تاریخ 17 آبان امسال (هشتم نوامبر) به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شود. به علاوه، در حال حاضر امکان پیش خرید بازی از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن استور فراهم شده و علاقه مندان می توانند نسخه استاندارد و دیجیتال دیلاکس بازی را به ترتیب با قیمت های 59.99 و 79.99 دلار خریداری کنند.

ارسال نظر