بهترین اپلیکیشن های بدنسازی را بشناسید

رسانه کلیک - بدنسازی یکی از ورزش های محبوب در جهان است. در این مطلب بهترین اپلیکیشن های بدنسازی را معرفی می کنیم که می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید.

بهترین اپلیکیشن های بدنسازی را بشناسید

ممکن است ورزش کردن برایتان سخت باشد و یا هزینه های آن گران تمام باشد. در همین راستا استفاده از اپلیکیشن می تواند یکی از بهترین راه حل های ممکن باشد. در این مقاله قصد داریم بهترین اپلیکیشن های بدنسازی را معرفی کنیم.

در ادامه این مطلب برای آشنایی با بهترین اپلیکیشن های بدنسازی همراه ما باشید.

Nike+ Training Club

این برنامه بسیار جامع بوده و شامل ۱۸۰ تمرین مختلف ارائه شده توسط مربیان مجرب کمپانی نایک و ورزشکاران این برند است. تمام موارد مربوط به یک تمرین خاص را قدم به قدم آموزش می دهد و حتی تمرین را با توجه به خصوصیات فردی شما، شخصی سازی می کند.

این برنامه برای یک هوادار واقعی بدنسازی مناسب است چون به شما اجازه می دهد تا تمام تمرین ها را خودتان برنامه ریزی کنید و سلیقه خود را نیز وارد برنامه ها کنید.

Nike+ Training Club یکی از بهترین اپلیکیشن های بدنسازی بوده که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

Skimble

تصور کنید که برای هر تمرین یک مربی خصوصی رایگان در کنار شماست؛ این دقیقا همان کاری است که این برنامه انجام می دهد. با استفاده از Skimble می توانید از هزاران برنامه تمرینی که توسط مربیان حرفه ای ارائه شده، استفاده کنید و میزان سختی تمرین را نیز خودتان انتخاب کنید. این قابلیت نشان می دهد که استفاده کنندگان این برنامه هم آماتورها هستند و هم حرفه ای ها!

این اپلیکیشن به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های بدنسازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

JEFIT

اگر بیشتر به کار با وزنه ها علاقه دارید، JEFIT می تواند انتخاب مناسبی باشد. این برنامه بیشتر برای کسانی طراحی شده که در باشگاه ها فعالیت دارند و شامل تمرین های مخصوص کار با وزنه ها و ماشین های بدنسازی است. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا تمرین ها را شخصی سازی کنید و اهداف ورزشی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

JEFIT یکی از بهترین اپلیکیشن های بدنسازی بود که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

Nike+ Run Club

این برنامه با برنامه دیگر کمپانی نایک که در ابتدا معرفی کردیم، تفاوت دارد؛ این اپلیکیشن مخصوص افرادی است که دویدن و پیاده روی را برای ورزش انتخاب می کنند. برنامه های ورزشی آن توسط مربیان حرفه ای نایک طراحی شده تا با موفقیت به اهداف خود برسید. همچنین می توانید این برنامه را به دیگر برنامه نایک (مورد ۱) وصل کنید و تمرین های آن ها را با یکدیگر ترکیب کنید.

این اپلیکیشن نیز برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است.

Freeletics

برای این برنامه نیازی به حضور در باشگاه ندارید. تنها موردی که حضورش لازم است، فقط خود شما هستید. این برنامه تمامی عضلات شما را مورد هدف قرار می دهد تا تمرین کاملی را تجربه کنید. Freeletics حاوی بخش هایی برای دویدن، باشگاه و تغذیه است که می توانید آن ها را دانلود و با هم هماهنگ کنید. این برنامه برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout

این برنامه توسط مربی مشهور بدنسازی، Cory Jordan ارائه شده و شامل برنامه های تمرینی او و راهنمایی هایش است؛ از موارد قابل ذکر این برنامه این بوده که می توانید از برنامه های هوشمندانه تری برای ساخت بدن مورد نظر خود استفاده کنید. این برنامه برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

Daily Yoga

اگر به یوگا علاقه بیشتری دارید، این برنامه رایگان یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود.

تمامی برنامه های تمرینی برای مدت زمان کمتر از ۳۰ دقیقه طراحی شده و می توانید در کمترین زمان آزاد روزانه خود از آن استفاده کنید. البته ترکیب این برنامه با سایر برنامه های ذکر شده می تواند جالب باشد چرا که پس از استفاده از آنان می توانید از تمرین های کششی این برنامه برای ریکاوری استفاده کنید.

Daily Yoga برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در منتشر شده است.

Fit Radio

این برنامه علاوه بر ارائه برنامه های تمرینی، یک لیست تنظیم شده از موسیقی های انگیزشی را نیز پخش می کند که می توانید در طول تمرین از آنان استفاده کنید.

اگر علافه مند به دویدن هستید، می توانید از قابلیت Tempo Run استفاده کنید که به شما اجازه می دهد تا سرعت و سبک موسیقی خود را انتخاب کنید.

اپلیکیشن Fit Radio برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

Charity Miles

اگر جمع کردن پول به شما انگیزه می دهد، این برنامه بهترین انتخاب است؛ این برنامه رایگان بوده و به راحتی می توانید آن را دانلود کنید. یک مرکز خیریه را انتخاب کرده و شروع به دویدن می کنید.

این برنامه به شما اجازه می دهد تا به ۴۰ مرکز خیریه متفاوت که برای بیماران آلزایمر ساخته شده، متصل شوید. بهترین قابلیت Charity Miles این است که هیچ پولی از شما دریافت نمی شود و اسپانسرهای این برنامه کمک های خود را به این موسسات خیریه ارسال می کنند و شما فقط باید ورزش کنید.

این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

C25K

این برنامه شامل ۵ هزار برنامه دویدن متفاوت است و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید؛ حتی قابلیتی برای آن طراحی شده که با استفاده از آن بتوانید این ۵ هزار برنامه را در ۸ هفته به پایان برسانید.

همچنین این اپلیکیشن می تواند به پخش کننده موسیقی تلفن نیز متصل شود تا حین ورزش به موسیقی مورد علاقه خود نیز گوش کنید.

اپلیکیشن C25K برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

ارسال نظر