جدول فروش هفتگی بریتانیا: تداوم صدرنشینی FIFA 19

رسانه کلیک – موسسه آماری «چارت ترک» ساعاتی پیش فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های هفته سوم خرداد 98 در کشور بریتانیا را به اشتراک گذاشت.

جدول فروش هفتگی بریتانیا: تداوم صدرنشینی FIFA 19

گروه تحلیلگر چارت ترک که وظیفه تهیه و انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را بر عهده دارد، بنا به رسم همیشه خود، چندی پیش جدول پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به 25 خرداد (15 ژوئن) را منتشر کرد که بر اساس آن، جدیدترین بازی شبیه ساز فوتبال شرکت الکترونیک آرتس یعنی FIFA 19 مشابه هفته گذشته به فروش عالی خود ادامه داد و برای دومین هفته متوالی، لقب پرفروش بازی را از آن خود کرد.

با توجه به اینکه در این هفته شاهد عرضه عناوین بزرگ و مطرحی نبودیم، دو عنوان Days Gone و Marvel's Spider-Man مشابه هفته پیشین به ترتیب در رده های دوم و سوم حضور دارند. این در حالی است که میزان فروش بازی دیزگان در مقایسه با هفته گذشته نزدیک به 35 درصد افزایش یافته و عنوان مرد عنکبوتی نیز با 45 درصد افزایش فروش رو‌به‌رو شده است که شرکت سونی این رشد قابل توجه را مدیون برگزاری فروش ویژه در فروشگاه پلی استیشن است.

بازی بی نظیر Forza Horizon 4 نیز به خاطر افزایش فروش 88 درصدی، بار دیگر به جمع 10 بازی پرفروش بریتانیا پیوسته و با هشت پله صعود، از جایگاه دوازدهم به جایگاه چهارم جدول نقل مکان کرده است. جدیدترین اثر خارق العاده استودیوی راک استار گیمز به نام Red Dead Redemption 2 به خاطر فروش خوب فورتزا هورایزن 4، از مکان چهارم به مکان پنجم جدول رفت.

پرفروش ترین بازی های هفته سوم خرداد 98

بازی بتلفیلد V به لطف برگزاری فروش ویژه شرکت الکترونیک آرتس ، با افزایش فروش 65 درصدی مواجه شده که بار دیگر شاهد بازگشت آن به لیست 10 بازی پرفروش هستیم. PlayStation VR Worlds نیز از دیگر آثار پرفروش این هفته شرکت ژاپنی سونی به شمار می رود که با افزایش فروش 56 درصدی، سه پله صعود داشته و هم اکنون در رده هفتم به چشم می خورد.

اثر Anthem مانند بازی بتلفیلد V بار دیگر مورد توجه بازیکنان قرار گرفت و فروش آن نسبت به هفته گذشته قریب به 81 درصد افزایش یافت. بدین ترتیب، این عنوان با حضور در رده هشتم جدول، دوباره به جمع 10 بازی پرفروش بازگشته است. Grand Theft Auto V و Blood & Truth نیز به ترتیب در رده های نهم و دهم جدول دیده می شوند.

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته سوم خرداد 98 در بریتانیا را به همراه جایگاه قبلی و استودیوی سازنده مشاهده کنید. شایان ذکر است؛ جدول زیر مربوط به فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌هاست.

جایگاه کنونی جایگاه قبلی نام بازی شرکت ناشر
1 اول FIFA 19 الکترونیک آرتس
2 دوم Days Gone سونی
3 سوم Marvel's Spider-Man سونی
4 دوازدهم Forza Horizon 4 ایکس باکس گیم استودیو
5 چهارم Red Dead Redemption 2 راک استار گیمز
6 یازدهم Battlefield V الکترونیک آرتس
7 دهم PlayStation VR Worlds سونی
8 چهاردهم Anthem الکترونیک آرتس
9 ششم Grand Theft Auto V راک استار گیمز
10 پنجم
Blood & Truth
سونی
ارسال نظر