فعلا خبری از بازی Titanfall 3 نیست!

رسانه کلیک - به نظر می رسد استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و شرکت الکترونیک آرتس در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت و عرضه بازی Titanfall 3 ندارند.

فعلا خبری از بازی Titanfall 3 نیست!

Titanfall از جمله مجموعه های موفق شرکت الکترونیک آرتس به شمار می رود که نسخه اول آن به خاطر ارائه گیم پلی هیجان انگیز و رقابت های جذاب بخش چندنفره آنلاین، به سرعت در دل علاقه مندان به بازی های تیراندازی اول شخص جا گرفت. نسخه دوم این فرانچایز نیز با تمرکز روی هر دو بخش داستانی و چندنفره، تجربه بی نظیری از نبرد‌های شلوغ و سریع را برای عاشقان سبک شوتر به ارمغان آورد.

حال با گذشت بیش از سه سال از عرضه بازی Titanfall 2 ، هواداران این مجموعه بی صبرانه منتظر عرضه و تجربه نسخه بعدی بازی هستند. از طرفی، در حالی که بازی بتل رویال Apex Legends در جهان سری تایتانفال روایت می شود، اما این عنوان نتوانسته جای تایتانفال 3 را پر کند. بر این اساس، با قوت گرفتن خواسته هواداران، سرانجام استودیوی ریسپاون اینترتینمنت طی بیانیه ای به درخواست بازیکنان پاسخ داد و متاسفانه آب پاکی روی دستان همه طرفداران Titanfall ریخت.

طبق این بیانیه، ریسپاون در حال حاضر روی توسعه بازی های مختلفی از جمله Apex Legends و Star Wars Jedi: Fallen Order فعالیت می کند که بدین خاطر، برنامه ساخت بازی Titanfall 3 را به آینده موکول کرده و این عنوان به این زودی ها عرضه نخواهد شد.

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در این باره می گوید:

با توجه به اینکه در حال حاضر پروژه های مختلفی مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی ریسپاون اینترتینمنت طی می کنند، از شما هواداران می خواهیم که درک کنید تیم های گوناگونی در این استودیو روی توسعه عناوین ویدیویی Apex Legends و Star Wars Jedi: Fallen Order فعالیت می کنند. از این رو، ما به منظور پشتیبانی کامل و قوی از بازی بتل رویال Apex Legends، به اجبار برنامه های خود در رابطه با مجموعه تایتانفال را به آینده موکول کردیم. به عبارتی، ما نمی توانیم از منابع خود در تیم های توسعه دهنده بازی های Apex Legends و Star Wars Jedi: Fallen Order استفاده کنیم تا روی سایر بازی ها از جمله نسخه بعدی سری Titanfall کار کنند.

با توجه به این اظهارات، به نظر می رسد ریسپاون اینترتینمنت پس از اتمام پروژه حساس جنگ ستارگان، به سراغ توسعه بازی Titanfall 3 می رود و در نهایت شاهد عرضه این عنوان خواهیم بود.

ارسال نظر