تصویر واقعی گوگل پیکسل 4 فاش شد

رسانه کلیک - تصویر واقعی گوگل پیکسل 4 به اینترنت راه پیدا کرد. این تصویر حضور المان مربعی شکل روی پنل پشتی پرچمدار گوگل را تایید می کند.

تصویر واقعی گوگل پیکسل 4 فاش شد

گوگل در گذشته با انتشار رندری، طراحی گوشی پیکسل 4 را برای طرفداران آن مشخص کرد ( گوگل رندر گوشی پیکسل 4 را منتشر کرد ). سال گذشته میلای پیش از معرفی گوشی پیکسل 3XL شاهد افشای تصاویر واقعی زیادی از آن بودیم و این موضوع برای پرچمدار جدید گوگل در حال تکرار است.

به تازگی تصویر واقعی گوگل پیکسل 4 در فضای مجازی منتشر شده که پنل پشتی آن را به نمایش می گذارد. این دستگاه درون یک قاب محافظ قرار دارد. این قاب از زمان عرضه گوشی پیکسل 2 در اختیار خریداران قرار گرفته است.

این تصویر مشابه با رندر منتشر شده از سوی گوگل است؛ با این حال اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار نگرفته است. روی پنل پشتی این اسمارت فون یک المان مربعی شکل حضور دارد که میزبان دو سنسور دوربین، فلاش LED و فوکوس خودکار است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی 9to5Google، پرچمدار آینده گوگل مانند گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال دارای دوربین سلفی دوگانه است.

در گذشته شاهد انتشار تصاویری از این گوشی هوشمند بودیم که پنل جلویی آن را به نمایش می گذاشت ( تصاویر گوگل پیکسل 4 فاش شد؛ حضور حفره درون نمایشگر ). این تصاویر به استفاده از دوربین سلفی دوگانه اشاره داشت.

دیروز اطلاعاتی مبنی بر معرفی گوشی های سری پیکسل 4 در اواسط ماه اکتبر به اینترنت راه پیدا کرد. اپل و سامسونگ پیش از گوگل پرچمداران جدید خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

گوگل در سال جاری میلادی از گوشی های پیکسل 3a و 3a XL رونمایی کرد ( گوگل پیکسل 3a و 3a XL به صورت رسمی معرفی شدند ). با توجه به این موضوع، احتمال معرفی نسخه ضعیف تر گوشی پیکسل 4 در سال آینده وجود دارد.

ارسال نظر