بازی Rainbow Six Quarantine معرفی شد

رسانه کلیک - شرکت فرانسوی یوبی سافت چندی پیش طی رویداد بزرگ E3 2019 در کنار معرفی عناوین جدید خود، از بازی Rainbow Six Quarantine رونمایی کرد.

بازی Rainbow Six Quarantine معرفی شد

مجموعه رینبو سیکس یکی از شناخته شده ترین و صدالبته موفق ترین فرانچایزهای شرکت یوبی سافت برشمرده می شود که آخرین نسخه آن تحت عنوان Rainbow Six Siege در سال 2015 میلادی راهی بازار شد. با وجود گذشت چهار سال از عرضه بازی، این عنوان به لطف پشتیبانی مستمر سازندگان و عرضه بسته های الحاقی رایگان، همچنان به روند رو به رشد خود ادامه می دهد.

در حالی که یوبی سافت برای یک دوره طولانی همچنان قصد پشتیبانی از این بازی را در سر دارد، اما چندی پیش در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در مراسم E3 2019 از نسخه جدید این فرانچایز به نام Rainbow Six Quarantine رونمایی کرد. رینبو سیکس کورنتین یک اثر تیر اندازی چند نفره‌ تاکتیکی و اول‌ شخص از نوع بازیکن در برابر هوش مصنوعی یا همان PvE است که بر خلاف نسخه پیشین، بازیکنان در تیم های سه نفره به مبارزه با موجودات بیگانه‌ از جمله زامبی ها می پردازند.

داستان بازی Rainbow Six Quarantine از جایی آغاز می شود که یک ویروس فضایی به طور اتفاقی در سراسر جهان پخش شده و به سرعت همه انسان ها را به موجودات دیوانه یا همان زامبی ها تبدیل می کند. لازم به ذکر است؛ بازی Rainbow Six Quarantine در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی یوبی سافت مونترال (Ubisoft Montreal) طی می کند و این عنوان در اوایل سال 2020 روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

بد نیست بدانید این اولین باری نیست که موجودات بیگانه پا به دنیای سری رینبو سیکس می گذارند. به عبارت دیگر، شرکت یوبی سافت سال گذشته با انتشار یک بسته الحاقی رایگان برای Rainbow Six Siege، یک رویداد یک ماهه تحت عنوان Outbreak به بازی اضافه کرد که در آن شاهد تقابل بازیکنان با زامبی ها و موجودات عجیب قریب بودیم.

ارسال نظر