نسخه پولی مرورگر فایرفاکس تا پاییز امسال منتشر می شود

رسانه کلیک – نسخه پولی مرورگر فایرفاکس در پاییز امسال عرضه می شود. این نسخه دارای قابلیت های جدیدی همچون حافظه ذخیره سازی ابری امن خواهد بود.

نسخه پولی مرورگر فایرفاکس تا پاییز امسال منتشر می شود

از آغاز پیدایش اینترنت تاکنون، مرورگرهای به‌کار گرفته شده جهت مرور صفحات وب عمدتا به صورت رایگان ارائه شده اند. آن هم به این دلیل که برخی شرکت ها نظیر اپل و مایکروسافت، هنگام ارائه محصولات خود از مرورگرهای پیشفرض استفاده می کنند. لذا دلیلی برای صرف هزینه بیشتر جهت نصب مرورگرهای دیگر وجود ندارد.

با این حال کریس برد، مدیر اجرایی شرکت موزیلا در طول مصاحبه ای با یک رسانه آلمانی اعلام کرده است که نسخه پولی مرورگر فایرفاکس در پاییز امسال منتشر می شود. البته این بدان معنا نیست که برای استفاده از مرورگر، حتما باید مبلغی پرداخته شود. برد به صراحت گفته که در این نسخه هیچ هزینه ای برای امکاناتی که تاکنون رایگان بوده اند، لحاظ نشده است، بلکه در نسخه جدید کاربران می توانند از یک سرویس اشتراک جدید و سطح دسترسی بالا بهره مند شوند.

در واقع، نسخه پولی مرورگر فایرفاکس را می توان به عنوان یک نسخه حرفه ای یا ممتاز در نظر گرفت که بعضی افراد یا شرکت ها به آن نیاز داشته و مشکلی با پرداخت هزینه ندارند. موزیلا در این نسخه، ویژگی های متعددی نظیر VPN و حافظه ابری امن را اضافه کرده که البته برای استفاده از آن ها، باید مبلغ لازم پرداخته شود.

اگر نیازی به VPN یا حافظه ذخیره سازی ابری امن ندارید و یا قبلا VPN و سرویس حافظه ابری خود را تهیه کرده اید، هنوز هم می توانید از نسخه رایگان فایرفاکس استفاده کنید. درباره هزینه نسخه پولی مرورگر فایرفاکس تاکنون صحبتی به میان نیامده است. اما انتظار می رود که با نزدیک شدن به زمان انتشار، اطلاعاتی در این باره اعلام شود.

نظر شما درباره نسخه پولی فایرفاکس چیست؟ لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر