بتای iOS 13 به پشتیبانی آیفون XI از پورت USB-C اشاره می کند

رسانه کلیک - شایعات به استفاده از پورت USB Type-C در آیفون های 2019 اشاره کرده بودند و حال بتای iOS 13 نیز این موضوع را تایید می کند.

بتای iOS 13 به پشتیبانی آیفون XI از پورت USB-C اشاره می کند

در ماه های اخیر شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با آیفون های 2019 بودیم. بر اساس این شایعات، آیفون های جدید اپل به پورت USB TYpe-C مجهز می شوند.

به تازگی اطلاعاتی از بتای iOS 13 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که به کابل USB-C اشاره می کند. در همین راستا کامپیوترها برای آیتونز به‌جای کابل لایتنینگ، از کابل Type-C استفاده می کنند.

اپل تبلت خود، آیپد پرو را به پورت USB-C مجهز کرده است. این پورت علاوه بر امکان شارژ سریع محصولات، امکان دستیابی به تجهیزات مختلف را نیز فراهم می کند.

انتظار می رود آیفون XI و XI مکس دارای پورت USB Type-C باشند. این احتمال وجود دارد که اپل مدل 2019 آیفون XR را همچنان مجهز به پورت لایتنینگ روانه بازار کند.

انتظار می رود اپل مانند سال های گذشته، آیفون های 2019 را در اواخر تابستان معرفی کند. تا به امروز اطلاعات زیادی در رابطه با این گوشی های هوشمند در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

مدل 2019 آیفون XS و XS مکس به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شوند و دستگاه جایگزین آیفون XR با دوربین اصلی دوگانه از راه می رسد. رندرهای منتشر شده خبر از حضور المان مربعی شکل روی پنل پشتی این محصولات می دهد ( انتشار رندرهای آیفون XR 2019 در رنگ های مختلف ).

در صورتی که شایعات صحت داشته باشند، آیفون های 2019 از بلوتوث دوگانه بهره می برند ( آیفون های 2019 به قابلیت بلوتوث دوگانه مجهز می شوند ). چیپست اپل A13 قدرت آیفون های 2019 را تامین می کند.

اپل هفته گذشته از سیستم عامل iOS 13 رونمایی کرد ( سیستم عامل iOS 13 با تغییرات گسترده از راه رسید ). این سیستم عامل تغییرات زیادی را در مقایسه با آی او اس 12 تجربه کرده است.

ارسال نظر