مدت زمان کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

رسانه کلیک - استودیوی اینفینیتی وارد طی پیامی اعلام کرد که مدت زمان کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare در حدود 5 تا 9 ساعت است.

مدت زمان کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

بر خلاف نسخه قبلی سری کال اف دیوتی که از وجود بخش کمپین داستانی محروم بود، نسخه جدید این مجموعه تحت عنوان Call of Duty: Modern Warfare شامل هر دو بخش تک نفره داستانی و چندنفره آنلاین است. به گفته شرکت اکتیویژن، بخش داستانی این بازی یک ریبوت از سری مدرن وارفر به شمار می رود که قرار است اقدامات روسیه در منطقه خاورمیانه و همچنین جنگ های تروریستی در اقصی نقاط جهان از جمله لندن را به تصویر بکشد.

کارگردان روایت داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare به نام تیلور کوروساکی (Taylor Kurosaki) که سابقه فعالیت در استودیوی داگ را در کارنامه خود دارد، اخیرا اطلاعاتی در زمینه مدت زمان کمپین این عنوان منتشر کرده که بر اساس آن، ظاهرا این بخش چندان هم طولانی نیست و اتمام کامل کمپین بازی بین 5 الی 9 ساعت به طول می انجامد.

به اذعان سازندگان، روند ساخت و توسعه بخش کمپین بازی «کال اف دیوتی: مدرن وارفر» هنوز به پایان نرسیده و در حال حاضر نمی توان زمان مشخص و دقیقی را به عنوان مدت زمان بخش داستانی این اثر تعیین کرد. از این رو، ممکن است که مدت زمان کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare بین 5 تا 9 ساعت تغییر کند.

مدت زمان کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare

بد نیست بدانید که داستان بازی کال اف دیوتی: مدرن وارفر حوادث و وقایع کاملا مجزا از بازی Call of Duty 4: Modern Warfare را روایت می کند و از لحاظ داستان، هیچ شباهتی میان این دو اثر به چشم نمی خورد. هرچند، شرکت اکتیویژن و استودیوی اینیفینتی وارد تصمیم گرفته اند که از برخی چهره های آشنا و شخصیت های محبوب نظیر کاپیتان پرایس و Soap در این عنوان استفاده کنند تا طرفداران پر و پا قرص سری کال اف دیوتی پس از چند سال صبر و انتظار، سرانجام از تجربه جدیدترین بخش کمپین داستانی این مجموعه لذت ببرند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در 3 آبان امسال (25 اکتبر) توسط شرکت اکتیویژن روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

ارسال نظر